• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka OB 2,5TD
Friday 21 October 2005 - 15:36:45 Citovat
Host
Gullwing napsal ...
Včera jsem objednal Dunlop Wintersport M3 za á 1720,- tak snad bude pohoda

Kde jsi to objednával za tuhle cenu,jestli to není tajemství.
Díky
Gullwing
Friday 21 October 2005 - 15:46:52 Citovat
Host
Na Odkaz
Jěště je nemám tak to doufám není nějakej fígl.
Andreyi
Friday 21 October 2005 - 16:43:41 Citovat
Host
Gullwing napsal ...
Na Odkaz
Jěště je nemám tak to doufám není nějakej fígl.


Až je budeš mít, tak dej echo jak jsi dopadl a jesti je vše OK.
qpc
Friday 21 October 2005 - 18:05:25 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Odkaz To je v pohodě,nakupuji u nich a vše Ok

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Mirek
Monday 24 October 2005 - 08:58:20 Citovat
Host
Vážení, mám Omegu A -2,4i najeto 400 tis z toho 200tis. jako referentský auto. Na spolehlivost si nemůžu stěžovat - jen běžná údržba (olej, filtry, brzdy a gumy. Samozřejmě na 15letým autě už koroze, Proto jsem před půl rokem koupil Omegu C - 2.2 16v r.v.2000, sotva zajetá 85 tis, koupená u nás servisovaná, no jako nová a stála necelých 200 tisíc Kč. Za celou dobu co mám Omegu si nemohu stěžovat na nespolehlivost. Je to pohodlný kočár hlavně pro nás 2m drobečky. Vzhledem k zadnímu pohonu a dostatku koní pod kapotou je potřeba kvalitní zimní pneu a na hory řetězy i kdy člověk nemá zrovna dřevěný nohy. Do nafty bych nešel s ohledem na montované motory od BMW, ale to je věc názoru. TC je dobrá věc, nemám ji na A ani na C, ale jezdil jsem služebně s B které TC mělo a je to pohoda. Do Omegy bych šel, dá se sehnat slušná a za solidní peníz v ČR a nemusí se vozit z venku, chce to shánět a neukvapit se.
vrgada
Monday 24 October 2005 - 19:56:02 Citovat
Host
zajimaji mne zkusenosti s ceckovou, mel jsem taky 2,4i a pridal jsem ji bez vetsich problemu 100 000 km a porad jezdila jak raketa cca 200km tacho, ted mam beckovou 2,5i a ocekaval jsem vetsi rozdil v jizdnich vlastnostech (motor ma OK-kontrolovan na valcich), ale naejak jsem cekal, ze se tech 50 koniku navrch projevi vic:-), nebo ze by si clovek tak snadno na narust vykonu zvykl
Jirka OB 2,5 TD
Monday 24 October 2005 - 20:00:49 Citovat
Host
vrgada napsal ...
zajimaji mne zkusenosti s ceckovou, mel jsem taky 2,4i a pridal jsem ji bez vetsich problemu 100 000 km a porad jezdila jak raketa cca 200km tacho, ted mam beckovou 2,5i a ocekaval jsem vetsi rozdil v jizdnich vlastnostech (motor ma OK-kontrolovan na valcich), ale naejak jsem cekal, ze se tech 50 koniku navrch projevi vic:-), nebo ze by si clovek tak snadno na narust vykonu zvykl

Člověk je tvor nenasytný,taky na sobě pozoruji že bych chtěl pořád silnější vozejk
Gullwing
Tuesday 25 October 2005 - 21:00:03 Citovat
Host
2 Andreyi a Jirka OB. Tak již mám ty nové Dunlop doma. Vypadají fakt jak nový . Uvidíme jak se budou tvářit na autě. Zatím je ještě neobuju jelikož je pořád nad 15 stupňů, mám teď dost ježdění a chci dorasovat ty letní, který pak vyhodím.
Anonymní
Wednesday 26 October 2005 - 09:08:38 Citovat
Host
Gullwing napsal ...
2 Andreyi a Jirka OB. Tak již mám ty nové Dunlop doma. Vypadají fakt jak nový . Uvidíme jak se budou tvářit na autě. Zatím je ještě neobuju jelikož je pořád nad 15 stupňů, mám teď dost ježdění a chci dorasovat ty letní, který pak vyhodím.



Nevím jak Vy, ale už se těším na sníh.... vypnu trakci... a pojedeme ala Schumacher .... _rendek
jardaK
Wednesday 26 October 2005 - 21:57:29 Citovat
Host
Ahoj Opláci, připojuji se k dotazu - nemohu se rozhodnout.
Nyní mám O-B-Caravan, r.v. 98, motor X20XEV, najeto cca 154t km. Teď jsem si nechal zaslepit i EGR - díky klubu. Mám možnost ji vyměnit za novější - r.v. 2001, najeto 81t km, motor 2,2i. Má slušnou výbavu i cenu. Mám jít do té novější, nebo si nechat tu svoji, kterou jsem již poznal? Podotýkám, že to je již moje třetí omega. Díky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1736 sec,0.1321 z toho dotazů.