• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
emise u 2,5 TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lubter
Tuesday 04 October 2005 - 17:59:33 Citovat
Host
Čau všichni,
příští týden jedu na technickou,poprvé s mou Omegou 2,5 TD.Před tím jsem měl benzinovou Mazdu,tak že nevím jak probíhá měření emisí u diesla.Na co je třeba dát pozor a co mě čeká?Bývají nějaké problémy?
Díky za odpovědi.
Luboš
Red_Dwarf
Tuesday 04 October 2005 - 18:37:17 Citovat
Host
Jestli ti můžu aspoň trochu poradit,tak to předtím projeď ať je to pořádně zahřátý.Na technický(ME) májí většinou ve zvyku držet plyn ve vysokých otáčkách a někdy poměrně dlouho a diesely s turbem tím dost trpí.Slyšel jsem i případy,kdy tu turbo kleklo u nějakýho Passatu,jinak je to stejný jak u benzína,jen je to trošku dražší-kolem 500Kč.
Vranoch
Tuesday 04 October 2005 - 19:37:13 Citovat
Host
Ja jsem to absolvoval v lete a zcela v pohode. U naftaku se meri predevsim kourivost (prumerna a rozptyl) nekolika po sobe jdoucich mereni, To spociva ve vytoceni motoru na cca 4500 ot. na nekolik sekund. Vypada to hrozne, ale mely by to ty motory normalne vydrzet. Poradne ten motor zahrat je ale urcite potreba. Jednak bude min hulit a taky dostane min na frak. U myho auta byly oba parametry hluboho v norme.

Hodne stesti Vranoch

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2157 sec,0.1740 z toho dotazů.