• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
opelixe
Tuesday 04 October 2005 - 09:46:31 Citovat
Host
Ahoj kluci,máte někdo zkušenost se zápisem kol do TP-mám na mysli jiný než je výrobcem schválený rozměr(jak ráfek,tak pneu).Napište jak se to dělá a na kolik to přibližně přijde!Díky(Corsa B,X10XE)
K-P
Tuesday 04 October 2005 - 10:03:30 Citovat
Host
Jednoduché a finančně nenákladné je to při koupi nových alu disků od Alcaru (AEZ,Dotz,Enzo,Dezent,BBS,Mangels). Nemusíš ani nikam do Opla a dostaneš to do TP. Nevím jak složité je to při koupi jiných zejména použitých. Na Corsu B má v nabídce 13-16 palcové provedení.
Anonymní
Wednesday 05 October 2005 - 09:22:25 Citovat
Host
Tak to mají teda perfektní,jenže kola mám už jiná(RH-6x14ET35)nová a takovou nabídku jsem teda nedostal!A když jdu na STK,tak musím jak blb přezouvat!
k-p
Wednesday 05 October 2005 - 15:23:30 Citovat
Host
Tak to máš blbé zapoměl jsem to uvést správně, že v případě nových to platí pouze u Alcaru. Nikdo jinej to tady tak propracované nemá! Stačí si při koupi vyžádat typovej list, zajdeš na STK pro razítko a potom na úřad kde zapíšou do TP rozměr disku a pneu.Hotovo, tečka a vysmáto.
ronin44
Wednesday 05 October 2005 - 15:30:44 Citovat
Host
A kontroluje to na STK niekto???
K-P
Wednesday 05 October 2005 - 16:18:20 Citovat
Host
Jo, je na to speciální funkce - kontrolní technik typu K. Porovná homologační list s tím co máš na autě a bouchne tam razítko. Nad 18 palcové disky je to potom papír - Prohlášení autorizovaného dovozce ( taky od Alcaru). Opel s tím nemá nic společného.
Bad.Man
Thursday 06 October 2005 - 10:19:12 Citovat
Host
pánové prosim vás - naučte se psát nadpis (dotaz) trochu výstižnějc než "kola" a podobně .... jakej by byl problém napsat nadpis "zápis rozměru kol do TP" nebo podobně ...... asi zase začnu zamykat vlákna .....
K-P
Sunday 09 October 2005 - 13:46:50 Citovat
Host
Zjistil jsem, že pro tento rok došlo k rozšíření seznamu držitelů, takže to uvádím na pravou míru. Přikládám odkaz kde je jejich seznam.
Odkaz
qpc
Sunday 09 October 2005 - 18:06:06 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pořád se teda jedná jen o jedno přezutí kol když se jede na STK,když neni někdo línej invesovat do ko a třeba i nějakejch ůprav a přitom je mu zatěžko přezout jednou za 2 roky kola,tak je mě divné,že nei línej si objet a zařizovat zápis do TP.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JardaB
Sunday 09 October 2005 - 19:29:34 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Koukal jsem na ten odkaz mdcr.cz a zda se mi, ze je toho potreba docela dost a uz vubec nevim,jak to udelat u kol, ktera zrovna nekupuju ale uz je mam.
Řádně vyplněný typový list
– typový list musí odpovídat vzoru uvedeného v seznamu držitelů schválení
– musí být potvrzen dovozcem, držitelem schválení (razítko, podpis)
– musí být potvrzen prodejcem (razítko, podpis, datum)
– musí být potvrzena montáž na vozidle kontrolním technikem typu „K“, který ověří shodu s uvedeným
schválením KBA (ABE) XXXX, které je nedílnou součástí daného typového listu (datum, podpis, razítko)

.... to je papiru ze by se lek i urednik

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2530 sec,0.2028 z toho dotazů.