• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pozink ???
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal
Monday 27 March 2006 - 15:02:24 Citovat
Host

Pánové, mám Omegu r.v.2000 a dělá se mi puklinka na střeše hned u gumy kolem okna (bowset) je střecha pozinkovaná??? Jinak je karoserie v pozinku celá že??? Dík za odpovědi
lux
Monday 27 March 2006 - 16:17:01 Citovat
Host
tak to by mě zajímalo taky, protože mám z toho hlavu jak pátrací balón, jeden říká, že to má pozink, druhej říká, že to má jen jednostranný pozink a třetí říká, že záleží odkud to auto pochází, protože podle toho dělali antikorzní ochranu.. např. jiná ochrana pro auta do Itálie a jiná na Ukrajinu.. atd
Martas
Monday 27 March 2006 - 16:38:02 Citovat
Host
Michal napsal ...


Pánové, mám Omegu r.v.2000 a dělá se mi puklinka na střeše hned u gumy kolem okna (bowset) je střecha pozinkovaná??? Jinak je karoserie v pozinku celá že??? Dík za odpovědi


Kdyz si das vyhledat pozink tak toho najdes urcite dost, nicmene u 6let staryho auta puklina na strese vypovida o necem nedobrem. Mels to novy, nebo jsi to koupil starsi ? Pokud starsi myslim ze doslo k nejakemu zasahu na strese ....
JOB
Monday 27 March 2006 - 16:57:40 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Klidně mohli při výměně okna škrábnout lak.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Michal
Monday 27 March 2006 - 17:50:03 Citovat
Host

Díky moc za odpovědi, nejspíš nějaký kamínek............. jinak je netknutá, po řediteli agreární komory.Koupil jsem jí před měsícem,.......... jsem maximálně spokojen, jen to chce doladit ty mouchy.. př. ASR mám založený vlákno pod motorama Díky... čauvesss

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1378 sec,0.1104 z toho dotazů.