• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak se dostat do auta
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Filip Rufer
Thursday 22 September 2005 - 01:06:35 Citovat
Host
Ahoj, nemate nekdo zkusenosti, jak se dostat do auta bez klicu? Nechystam se ukrast svoje vlastni auto , ale bohuzel muj zamek u spolujezdce odjakziva nefungoval a dnes, kdyz jsem se do auta chtel dostat normalne dvermi u ridice, tento zamek uz take vypovedel sluzbu (jo uz hrozne opotrebovany). Nevite, jestli se to neda nejak vyhackovat? Jinak asi budu muset vykuchat zadni sedacky a dostat se tam kufrem...
(je to Daewoo Racer)
Jakub
Thursday 22 September 2005 - 07:41:52 Citovat
Host
jednou jsem si v kadetovi zabouchnul klíče a neměl jsem žádný náhradní klíč, tak jsem to vyháčkoval klasicky šňůrkou, tak jak se háčkujou např. Favority nebo Felicie. Jestli máš ve dveřích dostatečně vysoké odemykací kolíčky (nebo jak se tomu řiká), tak si vem provážek, udělej uprostřed malé očko, tak 2-3cm a protáhni provázek rámem dveří dovnitř. Potom už jenom stačí očkem chytnout odemykací kolíček a zvednout nahoru. Kadety maji 7stavítek v kazdem zamku takze je dost mala sance nejak vyhackovat zamek bez specialniho naradi z vyse uvedeneho odkazu
prtka
Thursday 22 September 2005 - 07:44:17 Citovat
Host
Hoši proč takové stránky dáváte na veřejný web,máte rozum
Bad.Man
Thursday 22 September 2005 - 15:49:20 Citovat
Host
2 Prtka: No máš recht ..... radši to smáznu .... ale je pravda že tenhle odkaz koloval mailem už docela dávno tohle je možný fakt jen v rusku
prtka
Thursday 22 September 2005 - 18:56:46 Citovat
Host
Bade jooo v Ruska tam je všechno možný...přelezli jsme zamrzléj Dněpr a šup do žita
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Čt zář 22 2005, 07:13 ]</span>
PS
Thursday 22 September 2005 - 23:38:21 Citovat
Host
Poprve kdyz jsem si zabouchl klice ve VA, tak mne to stalo 600Kc a to jsem trpel, kdyz mi odehybal roh dveri u ridice. Pak jsem prisel na zpusob, jak s pouzitim veci, ktere koupíte v kazde drogerii (kolicek na pradlo, gumicka do vlasu ,nejaky klacik prumer cca 5mm a delka 1m - konkretne zavitova tyc fi5, lepici paska) odemknu VA do 30s.
Myslim ze je jedno zda to tady je, protoze zlodeji to umi mnohem lip. Nejlepsi zpusob jak odradit zlodeje je nic nenechavat v aute a kdyz tam musim nechat nejakou tasku tak ji otevru, aby bylo videt, ze tam jsou jen hadry nebo naradi, ktere nema pro lapky kouzlo.
Petr

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1830 sec,0.1518 z toho dotazů.