• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra 200-2001 kterou chtít (motor,..) ?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 26 August 2004 - 09:56:30
Host
Ty motory jsou prakticky totoľný, ale X18XE1 je mezityp a ten se moc nepoved - má dost poruch a není to ono. Pokud by si VeBe kupoval, tak se vyráběly od roku 95 do 99 a od roku 2000 do 2002 facelift, ten má v podstatě jen kosmetické designové úpravy - poznáą to, ľe na vrchu nárazníku nemají pruh z černého plastu a mají čirá světla. Jinak Vectry jsou bomba káry a mouchy mají jako vąechna auta. Kdyľ tak si přečti článek "Jak nakupovat Vectru" na VectraWebu. Odkaz
Anonymous
Monday 30 August 2004 - 15:16:31
Host
mám astru 1.6, 16v, kombi, plná náloľ....super, spotřeba 7, a jede tak normálka, ľádný divoch ale ani louda, ,mohu jen doporučit
HUK
Friday 10 September 2004 - 08:13:31
Host
Chlapi, díky za rady!

Výsledkem mého zkoumání po netu a v téhle diskuzi bylo to, ľe jsem začal shánět zcela konkrétní typ - Astra 1.6 16V benzín, kombi.

Mimochodem - z 16V motorů má tenhle nejmenąí spotřebu (o malinko) ale na mý gusto uľ sluąný výkon.
No a musím říct, ľe skutečně bylo docela těľké sehnat tenhle typ. Jiných typů motorů (těch starąích) bylo mnohem víc.. ale zřejmě právě proto, ľe jsem začal shánět to nejlepąí

Nakonec jsem stál před dvěma totoľnýma o se týče výbavy ale jedno mělo ten bezín 1.6 16V a druhý diesel 2.0 DTI. Oba "nejlepąí" zástupci benzínu a dieselu. Probíral jsem to zdlouhavě se svým opravářem, počítal jsem rozdíly v cenách za spotřebu paliva(podle svého průměru jeľdění, podle udávané spotřeby a průměrných cen paliva), za vyąąí povinné ručení, za spotřebu oleje a za ceny případných oprav co se týče motoru a na konec převáľil benzín.

Takľe výsledkem je to, ľe ho mámdovezenýho z Němec. Je to r.v. 2000, el., CD, klima, hliníkáče, najeto 88tis. za 195tis. Vąechno super, jen jsem ustoupil z barvy za cenu kvality uvnitř.

Takľe uľ se těąím a doufám ľe budu z té poloviný ątastnějąích majitelů.... protoľe kdyľ čtu zkuąenosti s Oplem nebo přímo s Astrou tak 46% lidí má ąpatnou zkuąneost s častýma návątěvama v servisu a 54% lidí má zkuąenost super auto absolutně bez problémů.
Anonymous
Friday 10 September 2004 - 09:11:28
Host
cos za to dal? já jí kupoval na jaře, u steigera neb jsem jinou nesehnal, 6airbagů, vyhřívané sedačky, počítač, hliníkáče, termoskla (ta pokovená), umělohmotné dřevo (cheche) rok 2002 a stála 350. Ale musím říct ľe po renaultu megane je to rollsroyce
HUK
Friday 10 September 2004 - 10:08:26
Host
195 tis. Kč
Jestli to má vyhřívané sedadla a kolik to mairbagů jeątě nevím. Dnes si pro ni jedu a před tím jsem v ní seděl (a jel) jen chvíli.
Hlavně se mi líbila ABS - tu jsem před tímjeątě nezmínil.
Klima jestli bude mít dost náplně (jak dlouho vydrľí zapnutá) se ukáľe asi aľ příątí léto
HUK
Monday 13 September 2004 - 08:26:20
Host
Tak finále.... uľ ho mám doma.
To je svezeníčko

Nemá to palubní počítač ale kromě 4xairbagů a prímový audio sosutavy mě překvapili kola. Věděl jsem ľe to sjou hliníkáče ale ne ľe to jsou R15 195 a vzadu to mát taky kotoučáky. To je brzděníčko z kopce ze 120 na 30km/h.

Jinak jeątě k tomu výkonu motoru.
Před tím jsem měl Fiat Tipo 1.6ie a to mělo 57kW na 1000kg hmotnosti. Tahle Astra váľí 1200kg a podle mě (podle mých nároků) by klidně stačila ta 1.4 16V (66kW), kterou mi vąichni haněli, ľe je slabá na tak velký kombík.
Tahle 1.6 16V má 74kW a to je síla. Předjíľdění do kopce, okamľité zrychlování i kdyľ uľ nějakou tu stovku valíme..
Takľe se budu muset krotit abych neměl pořád spotřebu jak v zácpě.
Tipo měl analogový ukazatel okmaľité spotřeby a tady mi schází

Takľe jeątě jednou díky za rady a ą»astnou cestu.
Anonymous
Monday 13 September 2004 - 16:22:01
Host
tak hodně fajných kiklometrů
riwal
Monday 13 September 2004 - 19:52:34
Host
Veř tomu, ľe ti scházet nebude
Erik
Tuesday 14 September 2004 - 08:00:47
Host
Zdravím, Mám teda Opel Astra 2,0 DTI 74 KW a je to docela fajn auto, je to ročník 2000, 95 000 km a musím říct ľe jsem jenom vyměnil dvě ľhavicí svíčky a trochu mně sere olej: Spotřeba oleje je asi 1 litr na 5000 km.
riwal
Tuesday 14 September 2004 - 09:16:47
Host
Normálka
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1699 sec,0.1325 z toho dotazů.