• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
otáčky VeBe X20XEV
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
hombras
Wednesday 03 November 2004 - 20:11:58
Host
Zdravím vąechny,mám problém.U mé vectruąe mě kolísají otáčky,krokovej motorek vyměněnej za novej,sání vyčistěný,čidlo vačky nový,VAG neukazuje ľádnou závadu prostě nevím čím by to uľ mohlo bejt!!!!!!!!!!
Dík za rady Hombras
riwal
Wednesday 03 November 2004 - 20:18:12
Host
Svíčky, kabely, čidlo teploty motoru - pod plynem se to chová normálně ? Předpokládám, ľe je to ten motor X20XEV.
hombras
Wednesday 03 November 2004 - 20:24:51
Host
Pod plynem to jede normálně akorát kdyľ přidám nebo uberu tak to má tendenci jakoby ąkubnout ale jenom tak "lehce".Hombras
Lib
Wednesday 03 November 2004 - 20:25:02
Host
tim sanim asi myslis hlavne skrtici klaplu co? Ja jen aby bylo jasno ... jinak bych zkusil to co rika riwal
hombras
Wednesday 03 November 2004 - 20:28:50
Host
Lib - jasně je vyčistěná klapka a k tomu čidlu teploty,to by asi měl ukázat VAG ale v servisu to nic neukázalo
riwal
Wednesday 03 November 2004 - 20:32:55
Host
Jestli to ąkube kdyľ tomu naloľíą, tak jsou to svíčkový kabely 99% - hlavně nezkouąej jeden nepříjemnej experiment co jsem udělal já - dělalo mi to co Tobě, tak jsem to natočil a ąáh jsem si na kabely u "rozdělovače" a uľ jsem seděl před autem na prdeli. Zkus to ve tmě - popraą kabely vodou a natoč to - pokud budou po kabelech běhat výboje, je to jasný. Svíčkový kabely jsou spotřební matroą a měly by se po 50k měnit. Asi je tam máą dýl, co ?
riwal
Wednesday 03 November 2004 - 20:35:56
Host
Jak říká náą prezident: Nevím, nevím jestli VAG čidlo teploty ukáľe - spíą ne, nemá se čeho chytit. Pokud má správné elektrické hodnoty a akorát kecá kraviny, tak je to nezjistitelný.
Lib
Wednesday 03 November 2004 - 20:42:04
Host
jj zkus nejdriv vizualni ztraty na izolaci a pak kdyztak odpor. Jestli nevis kolik ma na to konkretnim gabliku byt tak ... ja taky ne, bo knizku mam v aute
.
riwal: taky sem na astre zkousel odpojit kabl od rozdelovace za chodu, no bylo to docela vesely, kor pro nas rizikovou srdecni skupinu (cela moje rodina dlabe prasky na tlak, ja mam nastesti jen prilis rychlej tep) Joooo rukavice jsou prima vynalez ...
Brčko
Thursday 04 November 2004 - 07:21:46
Host
Čus pánové.Čím nejlépe vyčistit klapku a krokáč?
Yper
Thursday 04 November 2004 - 08:14:20
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Kupte si ropáčka a máte po problémech s kabeláľí.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1534 sec,0.1207 z toho dotazů.