• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Reálné km
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
veki4ever
Thursday 04 November 2004 - 21:57:09
Host
Pavel217.112.169.243 napsal ...
Rád bych koupil starąí Vectru Bé, ale nezdají se mi ujeté km. Lze určit na místě reálné km? Samozřejmě +/- , na který díly se zaměřit. Dík.


Vím, ľe uľ je tohle téma asi out of the date , ale i tak mi to nedá, abych se nepřidala se svými zkuąenostmi s koupí VeBe - koupila jsem ji před víc neľ rokem - teprve a od té doby ąly pomalu o 100 000 na ceně dolu, coľ je ąílený!!!!
Ale z vlastní zkuąenosti také doporučuju koupit pouze auto s jistým původem a vyplněnou serviskou, kterou, jak jiľ bylo řečeno, v poho v servise ověří, jestli si to někdo nevymyslel.
A jeątě jedna věc, která mi při koupi auta přijde celkem důleľitá je nechat si prověřit, jestli neni v Rejstříku zástav, coľ Ti udělá notář. A taky jsem auto nechala prolustrovat Cébií, jestli neni kradený - vzhledem k tomu, ľe to je auto z Čech, stačí to po Čechách. Taky stojí za uváľení nechat to prohlídnout policajtama, jestli to není "dvojčátko".
Je to sice vopruz a stojí to peníze, ale podle mě je lepąí mít jistotu, ľe za měsíc nepřijdou policajti a neseberou ti auto a tobě pak zbydou jen oči pro pláč a prázdná kapsa
No, to je asi tak vąechno, co jsem k tomu chtěla
"Haleluja vole" "A vo tom to je"
Lib
Friday 05 November 2004 - 06:31:42
Host
Praetor napsal ...
riwal: houby vikendova, takovouhle vikendovku bys zavidel, stejne jako ten vysokej lesk

ad NIO ... sem nalestil svoji vekcu (poznamka pro riwiho: RUCNE! ) prijedu do jedny firmy, hodku neco resim vylezu ven a auto melo takovou paradne bilou barvu - frezovali spary na silnici


Pokud si tam dal hlavne kvalitni vosk (na lestenku ser, akorat pudes na plech jak rikal riwi) tak te takova neprijemnost nemuze zaskocit, neb to sleze jen ofouknutim Ja mel pul roku zajebany elektrony od brzdovyho svinstva a stacilo to jen vosplichnout vapkou a zase byly jako novy ... joo vosk to je vynalez
Praetor
Friday 05 November 2004 - 10:58:26
Host
na lestenku neseru, cim bych rozlestil poskrabany kliky atd. ? navoskovano nebylo pac to sem nejak nestih, ale ja vetsinou blejskam jenom jelenici kuliva postupnej opravam laku sem to pres leto nevoskoval ... elektrony meju temer kazdej tejden, takze fpoho ) ale ted je vemu tvrdovoskem ...
riwal
Friday 05 November 2004 - 11:19:06
Host
Ty vole, vy ste leątilové a to mě tu Yper furt obviňuje jakej jsem leątič. Za rok co tu káru mám jsem na ní rukou neąáh a na li»áky taky - jsou černý jak sviňa a asi s tim uľ nepude nic udělat - to bych se musel móóóc nudit abych se s tim sral.
Praetor
Friday 05 November 2004 - 11:37:30
Host
zas pravda gdyz na nich mas vrstvu bordelu z desticek, tak potom gdyz najedes omylem k obrubniku, tak nevodres kola, ale ten vobrubnik
riwal
Friday 05 November 2004 - 12:01:11
Host
No vidíą a hned mám důvos se na to vyprdnout
veki4ever
Friday 05 November 2004 - 12:03:54
Host
riwal napsal ...
Ty vole, vy ste leątilové a to mě tu Yper furt obviňuje jakej jsem leątič. Za rok co tu káru mám jsem na ní rukou neąáh a na li»áky taky - jsou černý jak sviňa a asi s tim uľ nepude nic udělat - to bych se musel móóóc nudit abych se s tim sral.

2riwal: Teda tim se moc nechlub, tkhle se láska k autínu neprojevuje A nebo ho zas tak rád nemáą
riwal
Friday 05 November 2004 - 12:38:25
Host
......
veki4ever
Friday 05 November 2004 - 12:53:45
Host
Promiň, uľ nebudu kritizovat. Tady se stejně pochopení nedočkám. " Kaľdému co jeho jest".
Yper
Friday 05 November 2004 - 13:49:27
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 veki: buď v poho, jak je tam smajlík, tak je to legrace. A nikdo ti asi nic nechce ani znepříjemňovat.
2Riwal: musím přehodnotit náhled na tvé leątění:1. místo-Praetor, 2. místo Riwal. Stále jseą ale jeątě na TOP místech. Nebo ľe by tě jeątě předběhla veki4ever?
Tak jak jseą na tom děvče?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1453 sec,0.1169 z toho dotazů.