• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
opelixe
Saturday 10 September 2005 - 12:05:10 Citovat
Host
Ahoj kluci chtěl bych si dát na svou Corsu B(5.dvéř.)X10XE sportovní pružiny.Chtěl bych vědět,jak nízký tam dát,aby to nebylo na úkor cest.pohodlí a bezpečnosti.Mám kola 6x14 ET35 a pneu 185/60/14.Nejvíc by se mi líbylo snížit ji 60/40-ale to asi nebude možné vzhledem k 60tkám gumám...Poradí někdo z vlastních zkušností!?!Díky
K_P
Saturday 10 September 2005 - 12:34:19 Citovat
Host
Já osobně si myslím, že jsou to vyhozené peníze. Pokud chceš dělat podvozek tak to nejsou jenom pružiny ale i tlumiče, brzdy a pneu. Navíc X10XE je jenom X10XE a to není sportovní motor. Na sportovní jízdu jsou jiná auta.

I když je pravda, že ta mezera je tam nechutně velká.
[ Upraveno So zář 10 2005, 12:39 ]
klubo
Saturday 10 September 2005 - 14:56:37 Citovat
Host
souhlas s KP, bude to vypadat spíš srandovně než sportovně
Kanec
Saturday 10 September 2005 - 19:43:44 Citovat
Host
Měl jsem na 1,2 (33 kw) spotovní podvozek (pružiny a tlumiče) KW, progresivní chování a snížení o 30 mm. Když nic jiného tak se výrazně zlepšily jízdní vlastnosti auta a navíc se mě víc líbila. Zkoušel jsem kola rozměrů jaký uvadíš, když jsem jel max ve dvou bylo všechno v pohodě, ale jak si dozadu sedli další dva kolegové hned kola drhly o kastlu. Kola šli z domu a koupil jsem irmschery (5,5 j r14, et 49) a bylo vše v pohodě i při plném naložení auta. Asi za půl roku jsem zjistl, že "umělěc" kterému jsem svěřil montáž podvozku mě zapoměl dozadu dát gumové podložky. kdyby tam byly jsem přesvědčen, že by bylo vše v pořádku i s prvníma kolama. (jen tak mezi řečí ty irmschery mám levně na prodej )
K_P
Saturday 10 September 2005 - 20:36:38 Citovat
Host
Jen tak mezi náma Corse líp sluší rozměr 195/50 R15, tak jako spoustě jiným autům ( je to moc dobrej rozměr ). Teď jsem si vzpoměl když se podíváš do galerie členů na moje fotky ( můžu poslat větší mailem ), tak tam uvidíš dvě Corsy. Moje série 165/65 R14 a Corsa s upraveným podvozkem a rozměrem 195/50 R15.
Anonymní
Saturday 10 September 2005 - 23:18:51 Citovat
Host
No máte asi pravdu,byl by to dooost drahý špás asi se raději do toho pouštět nebudu...Corse nejvíc slušejí 195/45/14,podvozek 60/40,nebo 70/50 a kola-předek 7x14,zadek 8x14!!!Co vy na to?Je to ale balík jak kráva....a na tohle auto asi zbytečné(X10XE).Díky za názory,ahoj
Pattuning
Monday 03 October 2005 - 13:16:57 Citovat
Host
Kanec napsal ...
Měl jsem na 1,2 (33 kw) spotovní podvozek (pružiny a tlumiče) KW, progresivní chování a snížení o 30 mm. Když nic jiného tak se výrazně zlepšily jízdní vlastnosti auta a navíc se mě víc líbila. Zkoušel jsem kola rozměrů jaký uvadíš, když jsem jel max ve dvou bylo všechno v pohodě, ale jak si dozadu sedli další dva kolegové hned kola drhly o kastlu. Kola šli z domu a koupil jsem irmschery (5,5 j r14, et 49) a bylo vše v pohodě i při plném naložení auta. Asi za půl roku jsem zjistl, že "umělěc" kterému jsem svěřil montáž podvozku mě zapoměl dozadu dát gumové podložky. kdyby tam byly jsem přesvědčen, že by bylo vše v pořádku i s prvníma kolama. (jen tak mezi řečí ty irmschery mám levně na prodej )



pošli foto a cenu těch alu kol...díky

mejl Email
Mongoose
Monday 24 October 2005 - 16:58:57 Citovat
Host
Mám už doma připravený podvozek firmy FK. Je stavitelný.. takže přední sportovní tlumiče s péry a zadní péra. Přední jsou modré a zadní červené. Je to všechno na prodej... Nebo vymění za sport pružiny. Prodám to za 7000,- Pc je 17 000,- teda když byly nové. Tlumiče jsou v perfektním stavu...
Lukin
Sunday 06 November 2005 - 16:02:06 Citovat
Host
Mel jsem i 60/40 a ted mam snizeni vsude 35mm, teda aspon podle udaju vyrobce a musim rict, ze co se tyce vysky, tak to vypada porad uplne super, skoro jsem nepoznal rozdil.Jinak kola 7x14 ve predu a 8x14 vzadu, pri plnym propruzeni vzadu skrtam o lemy, ale da se s tim v pohode jezdit, jen musi byt clovek trosku opatrnejsi na diry.Jinak na to podvozku 60/40 sem neskrtal vubec, tak silene byl tvrdej, to bylo zajimavy, ale nedalo se s tim jezdit.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2024 sec,0.1425 z toho dotazů.