• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
čirá optika - problém
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
happy
Saturday 03 September 2005 - 23:05:49 Citovat
Host
kluci, mám na vás dotaz ohledně světel. Moc často v noci nejezdím a tak jsem je nepotřeboval, ale všiml jsem si, že mám paprsek světla ze světel více orientovaný na pravou stranu vozovky. Vidím krásně olemované obě strany vozovky, to je v pořádku, ale kužel světla na levé straně končí tam, kde na pravé straně ještě tak 5 metrů přesahuje. Je to takové nepřijemné. Koukal jsem na světla a zdá se mi, jako kdyby to levé světlo bylo více zapadlé dovnitř - ta vnitřní optika, co se celá hýbe. Snažil jsem se jí dorovnat nahoru - nastavovacím šroubem - šroubovákem, akorát jsem to samozřejmě posr... Vypadalo to pak jako světlo na pravé straně, ale protijedoucího by to muselo zákonitě oslňovat - na zdi to odráží světlo moc vysoko a stejně je to pořád orientované napravo. Světlo je nepoškozené zvenku a nastavování motorkem nahoru a dolu taky funguje. Akorát mě prudí, že olemování vozovky na pravé a levé straně nekončí ve stejné vzdálenosti, ale že napravo kužel světla končí cca o 5 metrů dál. A ke všemu za to může levý světlomet, ne pravý, protože když před něj dám ruku někde ve spodní části, tak ten přesah zmizí. Jak jsem psal, ta jeho vnuitřní optika je jakoby zapadlá, posunutá dolů a orientovaná napravo. Asi bude KO, co? Ale na STK neměli kecy a prošlo to normálně. Jak to tedy je? Je tam čirá optika, ne xenony.
happy
Saturday 03 September 2005 - 23:39:24 Citovat
Host
krucinál, nové vlákno v Omeze, to samozřejmě mělo být ve Vectře, omlouvám se.
Anonymní
Sunday 04 September 2005 - 09:16:56 Citovat
Host
to tak ma byt
Anonymní
Sunday 04 September 2005 - 18:05:29 Citovat
Host
Jirka-Chlapy chci se zeptat jaký mám koupit žárovky na IOmegu B má to čirou opt. Depo a předchozí majitel tam dal takový duhový a já chci aby to svítilo čistě jako Xenony poradte značku,nebo co to mám koupit dík
Mixchal
Wednesday 13 September 2006 - 09:55:21 Citovat
Host
Osram Silverstar +50% H1 (cca 120 bez dph) a dalkove H7 Osram Silverstar +50%, taky cca 130 bez dph. Mam to a jede to na jednicku
tomik-tomik
Wednesday 13 September 2006 - 15:35:16 Citovat
Host
hlavně je potřeba vyčistit čočky parabolu a to plexi vepředu ze vnitř
Tomin
Wednesday 13 September 2006 - 16:07:55 Citovat
Host
Osram Silverstar mam 4 kusy volne. Mel jsem je na aute asi tak tyden a pak jsem koupil nova svetla a dal do nich xenony, takze jsou vlastne nove. Cena 100,- za kus.
Standa
Sunday 01 April 2007 - 16:08:41 Citovat
Host
Pro Tomík-Tomík. Jak prosímtě čistíš čočku, parabolu a plexi zevnitř u čirýho světla? Dík za odpovědˇ.
m.a.x.i.m.u.s
Sunday 01 April 2007 - 18:01:33 Citovat
Host
Musíš vymontovat světla, vyndat výbojky a nějakým drátkem s hadrem očistíš čočku. Pak vytáhneš žárovku na dálkové a zase nějakým drátkem s hadrem přes otvor na dálkové očistíš plexi
brenky
Wednesday 04 April 2007 - 12:40:54 Citovat
Host
to Mixchal: nespletl jsi se trochu? H7 v dalkovych u cire optiky? H7 jsou potkavacky, ne?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1593 sec,0.1230 z toho dotazů.