• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Obnovení plastu , přípravky k obnově a ošetření plastových dílů.
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Prazdroj
Friday 09 September 2005 - 08:32:05 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Dik za rady a já už letim něco koupit. Snat něco takovýho seženu tady ve Stříbre jinak Plzen. Ještě by mě zajímala ta poleva na rýhy. Sem tam nějakou rýhu mam.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Gybby
Friday 09 September 2005 - 21:19:39 Citovat
Host
na interiér je nejlepší sprej od Coyotte. Za 60 Kč hodně muziky, lesklej a přitom antistatickej film ...
Václav GT
Monday 12 September 2005 - 09:59:12 Citovat
Host
Levis napsal ...
No já už pár let používám čistič plastů od Velvany (modrá plastová pixlička za cca 60 Kč) - je v tom bílá tekutina - dá se to na hadřík přepucuje a pak vytře do sucha. Funguje dobře jak na interiér tak na ty venkovní.

Já bych spíše řekl, že je to modrá lahvička - viz Odkaz . Koupil jsem to v sobotu v Globusu za 69,90 Kč a za ty prachy to je docela dobré. Na lišty na dveřích účinek dobrý, na nárazníky výborný. Jen na černé kliky dveří nic moc. No a u toho Globusu na parkovišti mi nějaký manták hned odřel lak na autě (asi nákupním vozíkem) _s103 . Ach jo, to se tam stává každou chvíli, Co s tím děláte vy? Když to není hluboké, tak asi rozlěštit - čím? A když je to hluboké (mám metalízu) tak co pak?
Anonymní
Thursday 15 September 2005 - 11:52:07 Citovat
Host
Od Sonaxu taková úzká tuby, jsou dva odstíny. Na konci je houbička jak na boty, je to super a barva drží stále černá
Anonymní
Friday 30 September 2005 - 11:05:51 Citovat
Host
najdi si na netu výrobky SOUDAL
petr
Monday 15 May 2006 - 19:37:31 Citovat
Host
Pavel napsal ...

Jeste k tem plastum, dival jsem se na ten sprej a je to Valvoline - plastic reshine, matne si vzpominam, ze stal kolem 200, ale je fakt dobry. Jenom se musi davat pozor, at se nezasere i lak kolem, jde to po zaschnuti hodne spatne dolu.


Jseš si jistý tím názvem. Nic takového jsem nenašel.
Jason
Monday 15 May 2006 - 19:55:24 Citovat
Host
petr napsal ...

Pavel napsal ...

Jeste k tem plastum, dival jsem se na ten sprej a je to Valvoline - plastic reshine, matne si vzpominam, ze stal kolem 200, ale je fakt dobry. Jenom se musi davat pozor, at se nezasere i lak kolem, jde to po zaschnuti hodne spatne dolu.


Jseš si jistý tím názvem. Nic takového jsem nenašel.

Odkaz
Yper
Tuesday 16 May 2006 - 08:29:50 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Všechny dosud prodávané, které jsem viděl, stojí za prd.
Většina motoristů má pořád nějak zafixováno, že co obsahuje silikon, tak to je to pravé ořechové. Dovoluji si o tom silně pochybovat.
Kdysi jsem měl přípravek (r.1994). Jmenovalo se to W2000. Něco podobného jako inzeroval Horst Chvost - WS2000 - to ale není ono.
Ač chemik, přesto nevím, jak to fungovalo! Zkusil jsem takový zašedlý nárazník na sousedním autě - tuším že Fiat z Pšonska! Stačilo jedno přetření tou čirou kapalinou a nárazník byl černý jako uhel. Schválně jsem natřel jen kousek a pozoroval to sousedovo auto, jak dlouho to tam vydrží - celé léto a kus podzimu! Zajímavé bylo, že to nebylo mastné a přesto to vodu odpuzovalo. Plasty a zejména venkovní, s tím vypadaly skvěle. Bohužel jsem už pak nikdy nic podobného neviděl!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Bretik
Tuesday 16 May 2006 - 08:51:06 Citovat
Host
Existuje spray přímo na nárazníky od MOTIPU Odkaz
xyz
Tuesday 16 May 2006 - 09:03:15 Citovat
Host
to Yper:proč je silikon špatně?Používám čistý silikonový olej v tenké vrstvě a nemá to chybu,zašedlý plast se oživí a vydrží to dost dlouho..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1492 sec,0.1193 z toho dotazů.