• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Corsa B - přední repro..
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mongoose
Monday 29 August 2005 - 22:28:55 Citovat
Host
Mám takový problém.. Repro co mám ve dveřích mi jde do lesa a tak potřebuju koupit nové ... Dneska jsem sundal tapecirunk ze dveří a čumím na ty origoš repro jako blázen. Jsou v takových držácích a jako by byly toho držáku součástí a nejdou z něho sundat. Za boha si neumím předtavit jak tam dát ty nové.. Bez těch držáků se tam přece nevejdou, protože jsou moc hluboké a vadilo by jim stáhnuté okno, né? Dík za radu.. _rendek
Mongoose
Monday 31 October 2005 - 19:42:17 Citovat
Host
To mi s tím nikdo neporadí??? prosíííím
Skopek
Friday 06 January 2006 - 15:41:11 Citovat
Host
Ahoj, mam podobny problem jako ty, me strasne chrapti repro v pravych prednich dverich, ano je pravda ty origo repraky jsou v nejakem drzaku. Pokud chces dat nove tak si je sezen na vrakaci a nebo si musis koupit redukci na normalni repro, ja ji sehnal na Odkaz maji je nejen na corsu ale i na dalsi auta,a vyslo me to asi na 170kc (baleni je na jak na prave tak leve dvere), A nove repraky budu mit z ds techniku, maji tam i nejakou akci tak muzes trochu usetrit. Jeste jsem to nemontoval se nemohu podelit o zkusenosti. Ahoj
Mongoose
Friday 06 January 2006 - 22:10:06 Citovat
Host
Díky moc !!!!!...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1335 sec,0.1025 z toho dotazů.