• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zhasínání motoru na volnoběh i za jízdy
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
pepa
Tuesday 02 November 2004 - 13:21:51
Host
Ahoj vąichni,
mám uľ nějakou dobu problém s Astrou F r.v. 93. Na volnoběh i za jízdy občas zhasne. Za jízdy se to projevuje ąkubnutím a díky kvaltu znovu naskočí, na volnoběh je to horąí, naskočí ale aľ po několika marných pokusech o nastartování. V autorizovaným servisu je diagnostika bez chyby, prý by to mohl dělat krokový motorek. Vyměnil jsem svíčky, orig. kabely a vzduchový filtr. Prosím poraďte někdo, máte-li podobnou zkuąenost. Díky
riwal
Tuesday 02 November 2004 - 13:24:42
Host
Krokovej motorek to neudělá za jízdy. Typuju čidla kliky a vačky.
pepa
Tuesday 02 November 2004 - 15:37:18
Host
Díky za rychlou odpověď. Nevíą co by za jejich výměnu mohli v autor. servisu chtít? Dík
riwal
Tuesday 02 November 2004 - 18:57:26
Host
Čidlo vačky 3200,- a čidlo kliky 2800,- a k tomu práce - nic levnýho, ale neukvapuj se. Počkej aľ se tu objeví NIO, třeba je to úplně něco jinýho. Třeba mě napadá zapalování. Ale počkej na kovanýho odborníka.
NIO
Tuesday 02 November 2004 - 19:21:01
Host
nikde nevidim motor.
Ale podle toho co psal Riwi, tak to. Nebo jeste pridam jednu vec. pokud to ma rozdelovac tak modul zapalovani v nem, nebo pokud ho ma jeste mimo, tak by to mohl delat modul pod induckou.
A co tlak benzinu??
riwal
Tuesday 02 November 2004 - 19:27:57
Host
Jo to zapalování jsem myslel civku nebo ten modul, ono je to u kaľdýho motoru podobný.
pepa
Wednesday 03 November 2004 - 08:52:06
Host
Kluci díky moc za rady,
je to motor C14SE 1.4 60kw. Včera jsem vyčistil krokovej motorek a zaznamenal jsem určitý zlepąení. Za jízdy zatím neąkube a na volnoběh sice občas zhasne, ale po otočení klíčku hned chytí. Akorát nevim, kdyľ jsem ten motorek čistil, tak se mi povedlo osičku s pruľinkou vytočit ven a nevím kolik přesně by měla koukat ven, na kadettu to byl myslim 28mm tady nevím jak moc jí mám zatočtit zpátky.
Díky
NIO
Wednesday 03 November 2004 - 20:57:21
Host
kdyz ji davaz nazpet tak ji nech vystrcenou asi do3/4 abys citil odpor pri zandavani zpet. dotazenim se pak zamackne a pak musis asi 3x zapnpout a vypnout klicek a on se zresetuje. pak nastartuj proslapni a chcipni. pak nastartuj a uvidis jak to dopadlo.
pepa
Monday 08 November 2004 - 16:19:45
Host
Tak to vypadá, ľe to bylo skutečně tím krokovým motorkem. Bohuľel vyčiątění ale nestačilo, musel jsem investovat 5000,- do novýho. Mám ale daląí dotaz, je u starąích Aster normální, ľe vůbec neukazuje ručička teplotu? Jen kdyľ dlouho stojím na volnoběh, tak se začne zvedat, za jízdy je pořád dole. Nebo je v háji termostat?. Díky
NIO
Monday 08 November 2004 - 18:18:31
Host
To pepa: sam sis odpovedel. Nebo jeste cidlo teploty pro budik.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1406 sec,0.1116 z toho dotazů.