• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
HAVÁRKA - ZADNÍ NÁRAZNÍK A LAMPA
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
BHOME
Tuesday 02 November 2004 - 10:02:17
Host
Mám na zadku pěknou bouli. Nevíte, kde sehnat levný zadní nárazník, pravý světlo a případně i celý pátý dveře na Astru 1.4 16V? Buď Praha nebo Brno a okolí. Díky
BHOME
Tuesday 02 November 2004 - 10:09:44
Host
a jeątě jedna věc, kdyľ budu sundávat zadní nárazník. Auto má čtyři airbagy - má to nějaký čidla, který to můľou odpálit třeba při sundávání nárazníku, nebo já nevím při čem vąím jeątě to můľe odpálit. Dík
klubo
Tuesday 02 November 2004 - 10:30:50
Host
Odkaz, maj ceník na webu tak si to můľeą předběľně spočítat a je to kousíček od prahy. Ty airbagy maj čidla jenom ve dveřích a potom v tunelu pod ručkou, ale ten reaguje jenom na náraz (pokud se nemýlím) takľe bych se toho nebál.
NIO
Tuesday 02 November 2004 - 19:29:39
Host
jaka astra f -G ?? neco mam.
pytlu se neboj, nikde jinde nez ve sloupkach a v tunelu nic neni.
Anonymous
Wednesday 03 November 2004 - 07:56:59
Host
Je to na G - modelý rok 2002. Já trubka ji opečovávám, a pak jednou zrána mi zaprděná felicie vlítne do zadku. Teda vjel jsem do hlavní z vedlejąí, ale uľ jsem byl zařazen v pruhu a ten "jouda" to nedobrzdil .... no jo taky mě to někdy v dědině ulítne nad 50
Ale musí se uznat - felicie má posunutý chladič aľ na motoru a oplík se truchu promáčknul - světlo přiąlo jen o přední plast a zadní dveře moľná půjdou narovnat (jeątě jsem neovíral raději kufr
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2005 sec,0.1585 z toho dotazů.