• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Boční airbagy a vyhřejvání sedaček
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Monday 01 November 2004 - 17:38:18
Host
Mám moľnost koupit komplet koľený sedačky a čalounění do svý astry, ale ty sedačky maj boční airbagy - daj se zprovoznit kdyľ dám čidlo do dveří? Co takový čidlo stojí? Co je jeątě potřeba? A daląí otázka jak je do sedačky dotaľená kabeláľ k ohřívání sedaček? Co sem koukal tak přípravu na čudlíky ovládání vyhřívání sedaček tam mám.
NIO
Monday 01 November 2004 - 18:53:57
Host
na pytle musis sehnat uplne jinou jednotku + origo kabelaz. Uz jsem tohle delal.Je to pakarna.
vyhrivani. Pokud mas predinstalaci pod tlacitkama, a hlavne privedenou az pod sedaky, tak ti v tom nic nebrani. jen zapojit a vlozit pojistky do poj. skrinky.

Ale ja osobne bych do auta kuzi nechtel ani i kdyby byla zadaco.
Lib
Monday 01 November 2004 - 19:31:39
Host
jj kuze je napikachu. Mozna naka uplne enoneno, ale to se dava tak do ferarek rucne sita a delana, to by ale stalo jako tvoje auto i s ridicem
klubo
Monday 01 November 2004 - 19:49:34
Host
no tak kdyľ ste mi pohanili kůľi tak by to schtělo aspoň sedačky ze sportivu - nevíte o nějakejch?
riwal
Monday 01 November 2004 - 19:51:39
Host
Jo koľený se dačky a pak pořádnej vlk - to je labůľo
klubo
Monday 01 November 2004 - 20:16:19
Host
a jeątě mě zajímá jestli se daj dodat opěrky hlavy do zadních sedaček kdyľ tam nejsou - jestli tam je nějaká příprava a jenom se udělá díra do látky...
dada
Tuesday 02 November 2004 - 12:58:00
Host
jak v ASTŘE NEVÍM ALE V KADETTU JSEM JEN PROPÁLIL DÍRY DO ČALOUNĚNÍ OPĚRADLA......PROMAČKEJ OPĚRÁK ZVRCHU A UCÍTÍČ V KOSTŘE D´ÍRY
klubo
Tuesday 02 November 2004 - 13:15:32
Host
jo díky, mrknu na to
NIO
Tuesday 02 November 2004 - 19:24:58
Host

co to je za A-G bez zadnich operek hlavy??????
klubo
Tuesday 02 November 2004 - 20:39:41
Host
je to francie, český to maj vąechny a německý a francouzký to některý nemaj - bohuľel muj případ. Asi si seľenu Sportivy - nevíte o nějakejch?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2310 sec,0.1978 z toho dotazů.