• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zabezpečení
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Brčko
Monday 01 November 2004 - 09:03:45
Host
Čusík kluci,mám dotaz.Celou dobu jsem si myslel,ľe mám na Astře G imobilizér.Někdo mi ale řekl,ľe to není imobilizér,ale nějaké dvojí jiątění dveří-to kdyľ zmačknu 2-krát zamykání.Tak by mě zajímalo jak to vlastně je a jak to funguje.Jo a kluci,jak jí mám nejlépe zabezpečit proti krádeľi?A jak se vlastně moc u nás kradou Astry?
klubo
Monday 01 November 2004 - 11:23:51
Host
Imobilizér to samozřejmě má - v klíčku máą čip kterej komunikuje při startování s krabičkou imb. pod spínačkou. Astry se nekradou jako ąkodofky ale taky se bojim , já myslím ľe mech. zab. typu construkt je na hovno, buď si auto pojisti nebo je dobrá věc sherlock, kterej ti to auto vypátrá.
dada
Monday 01 November 2004 - 11:56:13
Host
já mám zamykání od constructu neb je pak sleva na pojistce
riwal
Monday 01 November 2004 - 12:02:33
Host
Přečti si v historii příspěvek na toto téma - je tam bohatá diskuse, ale myslim, ľe to je v oddělení Vectra.
Brčko
Monday 01 November 2004 - 13:05:33
Host
mYSLÍM,®E STÍM IMOBILIZÉREM TO TAK MÍT NEBUDU.KDY® SE V AUTĚ ZAMKNU,TAK HO V POHODĚ NASTARTUJI.kDY® JSEM MĚL JE©TĚ COLTA,TAK JSEM HO TÍMTO ZPŮSOBEM NENASTARTOVAL.
klubo
Monday 01 November 2004 - 13:23:19
Host
Sem ti jasně řek, ľe ten čip je v klíčku a je jedno jestli seą zamčenej nebo ne. Rozloľ si ten klíček a vyndej z něj tu elektroniku a ten čip co je v rohu na tom díle co je samotnej ľeleznej klíč - pak to nenastartujeą. Vąechny Astry maj imobilizér - teda pokud se bavíme o Géčku.

Tak to ten colt je pěkně debilní (jako vąichni japonci) kdyľ nejde nastartovat zamčenej - představ si ľe před někym utikáą, vlezeą dovnitř, zamáčkneą čudlík, on uľ ti bouchá na okno, kope do dveří (a míří pistolí) a ty nemůľeą nastartovat a odjet...
[ Edited Mon Nov 01 2004, 01:26PM ]
riwal
Monday 01 November 2004 - 13:31:21
Host
Tak, tak Klubo má pravdu - ten imobilizer měli i starąí neľ G.
klubo
Monday 01 November 2004 - 13:59:48
Host
To riwal: jenom některý, kdeľto géčka snad vąechny
Brčko
Monday 01 November 2004 - 14:11:03
Host
Klucí,stím imobilizérem máte asi pravdu.Je to logický.Jenom pro vaąí informaci, kdyľ jsem colta zamknul jen na jedno zmáčknutí DO,tak jsem to mohl navrčet.Astra má taky zamykání na dvě zmačknutí DO.A o to mi ąlo.Zajímalo mě to druhý zmačknutí při zamykání na DO.
Anonymous
Monday 01 November 2004 - 14:34:27
Host
ZKUS SE DOSTAT Z AUTA PO DRUHÉM ZMÁČKNUTÍ D.O.,JÁ SE VEN NEDOSTANU
Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2005 sec,0.1485 z toho dotazů.