• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
angel eyes
Přejít na stranu  1 2 3 ... 11 [12] 13 14
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Cesťák
Thursday 09 October 2008 - 15:41:40 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
freez napsal ...

Mno já bych řekl že ty motůrky půjdou , protože motůrky na VB jsou jen před facelift (resp. do 99) a po facelift (res. 00 a víš) žádné rozdělení motůrky pro xenon a motůrky pro normální světla jsem nikde neviděl, a jelikož motůrky pro normální světla jsou normálně přehodit do AE ( viz Čelda ) tedy do AE od fa. SONAR, tak bych řekl, že pokud koupíš AE s podporou naklápění světel , neměl bys mít problém s přehozením motorků.

Ps: nechci kritizovat , ale tu zeď si opravdu ochutnal velice hezky


Takže toto je omyl?


Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

freez
Thursday 09 October 2008 - 15:48:08 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Cesťák napsal ...

Já myslel, že naklápění je záležitost elektroniky, která jen "říká" v reálném čase motorku o kolik otáček pootočit.


Pokud si tam měl origo automatické naklápění, tak ti to půjde normálně dál, ty měníš jen lampu, vše ostatní zůstává stávající, motorky, elektronika, čidla. Jediný problém je, že AE nejsou od výrobce navržené na instalaci HID sady xenonů. Prostě jestli se ti roztečou a nebo automatika nebude schopna kvůli výbojce používat celé spektrum naklápění, jdi si pak stěžovat na vlakové nádraží , osobně si ale myslím že s tím problém nebude.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Cesťák
Thursday 09 October 2008 - 15:51:37 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
To beru. Férová smrt.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Martas
Thursday 09 October 2008 - 16:03:19 Citovat
Host
Jeden o voze a druhej o koze :

1. Originalni xenony - neoslnuji protoze maji naklapeni svetel reseny obvykle primo v uchyceni vybojky a reaguji na v realnem case clenitost vozovky a reakce je v radu desetin sekundy

2. Jakakoliv vestavba - oslnuje protoze tato nema naklapeni svetel v realnem case

3. Originalni naklapeni ti na motorky pro bezxenonove provedeni nebude fungovat a i kdyby fungovalo tak neuvidis nic protoze pri zvednuti predku ti sjede za par vterin dolu v dobe kdy uz bude situace opacna a bude to svitit metr pred auto


Staci ?
freez
Thursday 09 October 2008 - 16:06:37 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Hele abychom se někam dostali s tím naklápěním , dám ti sem dva obrázky a pokud tam na světlech nemáš ani jeden s těch motorků , pak ti to do světel AE který nejsou dělaný na HID sady xenonů chodit nebude.







Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Cesťák
Thursday 09 October 2008 - 17:20:37 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
To FREEZ:
Mám original senony s naklápěním:

Ani já, ani předchozí majitel jsme nic neměnili, takže předpokládám, že se jedná o tentýž motor. Nemohu to zjistit, jelikož mám auto mimo bydliště.
To MARTAS:
Skutečně to světlo pracuje tak, jak popisuješ? a to je ve standardní výbavě? Potom tu cenu ( 12000,-/světlo) chápu. Jen nevín, jak to pracuje. To je tam nějaký druhý, gyroskopický motorek? Na to mi ta světla připadají malá.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Pavouk
Friday 10 October 2008 - 17:34:00 Citovat
Host
Měl bych dotaz jestli by mě někdo mohl poradit čím se nastavuje světlo doprava/doleva (AE sonar VB98)nejde mě seřídit levé světlo.Pak bych chtěl vědět jestli je nějaká finta jak nasadit motorek u pravého světla abych nemusel vytahnout celé světlo+ nárazník dolůMám X16XEL a je tam přístup strašný a motorek nemůžu vyndat a znovu nasadit aby naklápěl jak má.Je tam asi špatně daný a bere jen malo (cca na 0-1)Na pozici 2 3 už jenom vrčí a nenaklopí.Dík pokut bude někdo kdo by byl ochoten poradit
Teknomax
Tuesday 14 October 2008 - 17:25:28 Citovat
Host
na náklápění nahoru a dolu je tam šroub na klíč, a na stranové seřízení je kousek od směrovky takový jako zubatý kolečko, tak tim se to šteluje do stran.. ale občas to jde docela blbě pač to je docela nepřístupné. no s tím nasazením nevím, asi by to šlo, ale bylo by to o nervy.. podle mě je jednoduší sundat ten nárazník .) jinak když už sem mluvil o tom seřízením... mám docela problém je seřídit výškově. příjde mě že to svítí dost do země. světla sou zvednutý co to jde, i v kastli jsem s tím zkusil trochu hmout, ale furt to je nic moc. byl jsem stím pak na seřízení a tam mě řekli že by to ještě trochu chtělo. ale už nevím kde to víc zvednout. když to zkouším ještě tím šroubem tak pak padá parabola jak dojíždí na konec. nemáte někdo zkušeností vy co vlastní AE od sonaru?? šlo vám to dobře seřídit? dík za nějakou tu fintu. (VB98)
Anonymní
Wednesday 15 October 2008 - 19:27:11 Citovat
Host
Čauec dík Teknomax za radu už sem to skoušel a funguje to ale já mám pořád zase problém jen to levé světlo svítí prej moc doleva.Když to šteloval aby bylo ok tak pak nešlo nahoru takže to bude asi ten problém tak to hodil tak na půl škody.Světla svítí sice kapku z osy ale jdou krásně nahoru a dolů.Ale i tak je to 100a1 proti tomu co sem měl sklo předfejs.Jo a kdybys měl problém s mlžením tak napiš sem to asi vyřešil uvidím v zimě ale zatím sem udělal úpravu v neděli a od té doby krásně čisté ať je ráno -večer zima-mlha-sluníčko.před tím takové malé pařeniště.tak dík a čauec
Teknomax
Wednesday 15 October 2008 - 19:54:16 Citovat
Host
Zdravím anonymní. jsem rád že to fungovalo. Je možný jak píšeš že na to zvedání nahoru a dolu má možná vliv jak to je seřízené stranově. to budu muset o víkendu vyzkoušet. s mlžením mám též problém tak by mě potěšila nějaká rada co s tím dík předem a ahoj

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 11 [12] 13 14  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1772 sec,0.1343 z toho dotazů.