• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
FOLKLÓR Krokový motorek volnoběhu PREVENCE + ???
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jan Horsinka
Thursday 04 August 2005 - 17:49:18 Citovat
Host
Dobrý den,
předem upozurňuji - jsem spokojený uživatel, mám hlavu v oblacích, nerozumím běhu věcí a do toho zjistím TADY U VÁS k jak nevděčného tématu jsem se dostal.
Máte to TADY HEZKÉ gratuluji. (některé info. jsem už vycucal) Jaká je realita?
Vlastním Opel Omega B 2.0 16V (spokojenost, II. Omega)
a náhle se yskytla chyba otáček motoru - krokový motorek a chyba na čidle otáček vačky. Lze tyto součástky opravit nebo repasovat? Jak je udržovat?
V autoservise došlo k výměně vadných dílů na základě informací z "černé skříňky" za nové. Výpis jsem neviděl, Je mi k něčemu, vyznám se v něm a musí ho servis předložit?
+ byla provedena výměna předních brzdových destiček. Ty staré jsem dostal ale krokový motorek a čidlo vačky ne. Má je servis vydat? Dají se opravit?
+ výměna oleje v motoru 5 litrů ??
moc díky za rady a odpovědí _rendek
Radek
Thursday 04 August 2005 - 18:32:54 Citovat
Host
Když se jedná o záruční opravu, tak ti vyměněné díly vydat nemusí, jinak ano (pokud je chceš).
Mně to psalo stejné chyby při vadné svíčce. Ale řekněme, že nechci ten servis podezřívat, že vyměnili něco levného a pro jistotu si nechali zaplatit i výměnu krokáče a vačky a ty tvoje ještě použijí. Proto bych si je nechal vrátit. Ale teď už je asi pozdě (můžou ti dát cokoliv).
Hlavně, když se chyba nebude opakovat.
Jirka
Thursday 04 August 2005 - 20:02:20 Citovat
Host
Nevím jestli se ti zdá 5 litrů oleje na 2,0 ccm moc nebo málo,ale jeto tak.
qpc
Thursday 04 August 2005 - 20:22:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
já si nechal do Krokáče udělat nové vnitřní táhlo a od té doby je jako novej a ani jednou to nechcíplo.Při mejch najetejch kilometrech je to OK.Takže oprava krokáče mě vyšla na cca 500,,-

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


riwal
Friday 05 August 2005 - 06:50:54 Citovat
Host
krokáč opravit jde, čidlo vačky ne
milanmich
Monday 28 November 2005 - 18:25:46 Citovat
Host
Ahoj všichni. Motoru moc nerozumím, ale mám podobný problém. občas se stává že motor(omega B, 2,0L,100kW), hlavně při popojíždění v koloně, kdy se nedostává do vyšších otáček, chcípá. V poslední době občas naopak zůstane viset ve vyšších otáčkách cca 1200-1500. V servisu řekli, že to má nasvědomí "takový váleček" na sacím potrubí(je vněm jakási membrána a asi elektromagnet), těsně u klapky(oprava kolem 5000). Je to ono, ten krokový motorek? Zkusil jsem to vyčistit, vč. klapky. Chvilku byl klid, během pár dnů opět problém. Pokud se to dá opravit, tak jak a kde? Poraďte prosím. Email
Jakub
Monday 28 November 2005 - 18:50:13 Citovat
Host
Měl jsem stejný problém s krokovým motorkem, snažil jsem se to čistit aopd, ale závada se vždy vrátila. Nakonec jsem použil krokáč z Fordu Scorpio 2.9 a už s tim jezdim 10.000km a naprosto bez problému (liší se jen konektor)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1410 sec,0.1094 z toho dotazů.