• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrola po 120.000 km
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 30 July 2005 - 20:46:38 Citovat
Host
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, co všechno se standardně mění při servisní prohlídce po 120.000 km u Corsy B a na kolik ta prohlídka v Opel servisu vyjde (zajímá mě jen ta standardní prohlídka,nemám teď na mysli nějaké opravy navíc).
Díky moc za odpověď
K_P
Sunday 31 July 2005 - 00:00:13 Citovat
Host
Benzín?!
Olej+filtr, palivový+vzduchový filtr,svíčky, vložka filtru čerstvého vzduchu, možná také brzdovka pokuď nebyla měněná-interval je 24 měsíců. Motory 97-98 ozubený řemen. No a samozřejmě celková kontrola, kterou je možné rozdělit na:
Motor,převodovka,karoserie,brzdy,kola,přední náprava,řízení,elektrika.
Cenu nevím, protože s tímhle do Opla nejezdím.
Machys
Friday 29 September 2006 - 16:34:31 Citovat
Host
Já mam taky najeto čerstvě 120 tis. Což olej, filtry, brzdovku a svíčky jsem si měnil sám. Spíš se chci zeptat na ten rozvodák. Jestli je to nutný...Nebo to ještě chvíli počká. No a ten si asi sám nevyměnim, co??JO a tlumiče. Skáče to jak koza, zadní jsou tzeda měněný, ale na předku by asi chtěli..Je tam taky nějakej interval, nebo to je individuální? Teoreticky myslim, že po 120 tis, už jsou zralý na výměnu...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1925 sec,0.1508 z toho dotazů.