• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
2 ridici jednotky na LPG
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlumex
Wednesday 27 July 2005 - 13:45:04 Citovat
Host
Zdravim mam v omezeB 2,0 16V rv. 96 namontovany Lovato a zjistili me ze mam pouze pres skrtici ventyl privedeny plyn! Bavil sem se s typkem co docela dobre rozumi motorum a rikal ze motor dostava pekne zabrat bez te ridici jednotky ze bych si ju tam mel nechat dodelat! V jedne firme mi nabidli ze mi to tam dodelaji za 6 tisic coz se mi nezna tak moc pac sem na benzinu useril kolem osmi! Zajimalo by me esli to stoji za to rozumite tomu nekdo ja vubec
Prosim poradte nekdo
Ivan
Wednesday 27 July 2005 - 20:28:01 Citovat
Host
Jestli sem tě správně pochopil tak to tam máš jak na karbrátorovým autě. U stříkaček má LPG svou jednotku. Problém je v tom že množství plynu tam dávkuješ jen podtlakem a motor mívá jinou směs než by zrovna potřeboval. Pokud tam necháš jednotku namontovat musí ti tam dodat i krokovej ventil místo škrtícího. Jednotka plynu si pak bere ůdaje od jednotky motoru a dává přesný množství jak je potřeba. Nejdůležitější rada je pořádně si ověřit kam to dáš udělat. namontovat to uměj všichni, ale opravdu seřídit jak to má bejt, tak to bohužel málokdo. Mám už třetí káru na plyn a najeto na něm přes čtyřista tisíc. Na plyn nedám dopustit, spíš bych nechal zrušit některý rádoby odborníky.
JardaB
Wednesday 27 July 2005 - 22:04:05 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jestli to rozumne funguje, tak bych to nechal byt,pripadne bych si ty prachy nechal na novy katalyzator, coz je asi jedine cemu blba smes vadi. Je otazka, jestli to normalne projde emisema, ale doty doby bych to neresil. Ty systemy (rika se tomu myslim kontinualni vstrikovani) vetsinou pry fungujou stejne blbe.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tlumex
Thursday 28 July 2005 - 06:44:25 Citovat
Host
no delali by me to v AGW mam z nich jen ten nejlepsi pocit! Sou docela velky pri posledni serizeni /kdyz sem to auto koupil/ mi to vyladili tak ze spotreba sla o litr dule jelo to stejne na benzin i na plyn! Samozrejme bych si to nechal predelat az po dovoleny! V Brne nikoho lepsiho neznam
uvazoval sem i o sekvencnim vstriku ale to bych se poradne prohnul takze asi az v dalsim vozitku
Anonymní
Thursday 28 July 2005 - 10:01:44 Citovat
Host
nevíte někdo kolik to asi stojí. myslím plyn do omegy 2.0.16v. Díky Karlos
Tlumex
Thursday 28 July 2005 - 12:03:11 Citovat
Host
no to co tam mam s toroidni nadrzkou na 40 litru 18 v Brne muzu prenechat kontakt! Ale ja bych sem do toho sekvencniho vstriku za 35! _love
Anonymní
Thursday 28 July 2005 - 15:06:50 Citovat
Host
To se ti za 35tis nemůže za boha vrátit Tlumex. až se to začne vracet tak to oedejde auto. jedině dělat taxikáře ale ti už na plyn taky nejezdí.
Tlumex
Thursday 28 July 2005 - 16:03:39 Citovat
Host
no pokud nechces mily anonyme najet na tom aute par kilometru tak ne! Ale proti benzinu setris na jenom kilometru 1Kc takze si to spocitej za jak dlouho se ti to vrati
Ivan
Thursday 28 July 2005 - 19:28:01 Citovat
Host
Sem taky z Brna a AGW můžu jedině doporučit, nikoho lepšího na plyn neznám. A otázku návratnosti si musí každej spočítat sám. Osobně tvrdím že jediná nevýhoda plynu je zabrání místa druhou nádrží.
Anonymní
Thursday 28 July 2005 - 20:09:04 Citovat
Host
jde umístit nádrž misto rezervy? někde jsem to viděl. mám obavy že pokud bych si dal do omegy plyn tak ztratím výhodu velkého kufru při sklopení zadních sedadel. To se tam pak asi nic nevleze.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2089 sec,0.1693 z toho dotazů.