• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klima - nespina kompresor
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Karbox
Monday 25 July 2005 - 09:38:20 Citovat
Host
TomAstra napsal ...

Dá se to otestovat tak, že proklemuješ dráty které vedou do toho čidla kouskem drátu a klima se ti rozběhne. Já to tak mám udělané na stálo, protože jsem kopil neorigo čidlo za 500,-, ale i tak mě to nešlo, tak jsem ho vrátil a teď to mám propojené na pevno. Akorát při stání v koloně musím myslet na to, že když se motor začne enormě zahřívat, tak mám vypnout klimu. Další čidlo jsem zatím nesháněl.

Tak sem to o víkendu rozdělal a čidlem to není. To čidlo je normální termistor a pokud nefunguje tak ani správně neukazuje ručička na teplotu motoru. Jako náhrada se tam může vrazit odpor cca 250ohm - odpovída 90st. Jo a pokud tam dáte třeba 20ohmu, tak se z auta stává vysavač - to jak se pustí všechny větráky! _rendek Mno každopádne to můj problém nevyřešilo, začínám se smiřovat s návštěvou značkovýho servisu...
Anonymní
Monday 25 July 2005 - 09:51:21 Citovat
Host
To sem byl já Maja
ronin44
Wednesday 27 July 2005 - 07:39:22 Citovat
Host
toHenrik:
Tu je kontakt na ten servis:

Autoelektro Novosedlik, Vanjorska 108/A, BA
02/44634307

Maju hodne peknu recepcnu ))
Karbox
Friday 05 August 2005 - 17:26:05 Citovat
Host
Karbox napsal ...

Tak sem to o víkendu rozdělal a čidlem to není. To čidlo je normální termistor a pokud nefunguje tak ani správně neukazuje ručička na teplotu motoru. Jako náhrada se tam může vrazit odpor cca 250ohm - odpovída 90st. Jo a pokud tam dáte třeba 20ohmu, tak se z auta stává vysavač - to jak se pustí všechny větráky! _rendek Mno každopádne to můj problém nevyřešilo, začínám se smiřovat s návštěvou značkovýho servisu...

Tak astra proběhla značkovým servisem a přišli na to, že je špatná hlavní ŘJ, která nedává signál do ŘJ topení, aby se zapla. Výměna ŘJ by vyšla bratru na 28kkč... Takže si udělám vlastní ovládání, ke kterýmu by se mi docela šikl popis konektoru u ŘJ topení, protože tam vede drát z tlačítka na palubce. Nemáte čirou náhodou něco takového?
waclav
Tuesday 25 July 2006 - 22:16:26 Citovat
Host
Mam sice Zafiru, ale jeste jedo cidlo (termostat) je primo u vymeniku v kanale topeni a to vypina klimu, kdyz je uz moc podchlazena. Kdyby bylo spatne, taky by to nebezelo. Vypada to jako termostat v lednicce.
JardaB
Wednesday 26 July 2006 - 07:16:20 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
A co cidla tlaku chladiva? Bude nejmin jedno, spis 2. Myslim, ze to tu jeste nezaznelo, akorat nevim, jestli maji byt spravne spojeny nebo rozpojeny, mozna zkusit vsechny kombinace...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martin
Tuesday 07 August 2012 - 19:38:31 Citovat
Host
ahoj lidi . nevíte někdo jaký druhy kompresorů se montovaly do různej modelů od opela ? podle označení a modelu ? odešla mi cívka na klimakompresoru na astře G 2,0 16v ale jelikož je v autě kompresor z nějakého mladšího auta y důvodu výměny za původní rozbitej tak nemůžu schánět díly :Na kompresoru je akorát označení QS jiné info z kompresoru už je pryč , V oplu řekli že to neni kompresor do astry G a já nevim z čeho jelikož jsem ho nesháněl osobně , díky za jakékoli info
KopA
Tuesday 07 August 2012 - 21:00:23 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Koukám na to a podle mě tam dávali Delphi, Valeo a Harrison.
Buď V5 nebo CVC.

Vyber si podle toho jestli máš konektor na kablíku nebo ne a podle toho jak je kablík dlouhej a měl bys to trefit.

Zde Odkaz jedna z těch prvních 3 cívek (ten Sanden asi mít nebudeš).

P.S. to je snad jedinej shop v ČR co znám kde se dá koupit dost věcí na klimu, kompresory a spol.

[ Upraveno Tuesday 07 August 2012 - 21:42:28 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Martin
Tuesday 07 August 2012 - 23:48:20 Citovat
Host
Díky docela to pomohlo , ono jde o to že auta sem před dvěma měsíci prodal a snažim se pánovy pomoci dohledat z čeho je ten kompresor aby mohl koupit díly a díky tomu odkazu jsem zkusil hledat spojku kompresoru podle kódu protože jsem si všiml že se značí dvěma písmeny a novej majitel mi napsal že jediný co našel na kompresoru je označení QS a na tom adusservis jsem našel tohle : [http://www.adusservis.cz/spojky-kompresoru/spojka-kompresoru-delphi-cvc-model-qs-qr-opel-astra-g] [/link] takže by to mělo snad jasný a měla by to bejt ta cívka od Harrison CVC takže moc díky snad mu to pomůže
Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 22:01:29 Citovat
Host
Čaute mohl by mi někdo poradit kde na astre G najdu zde zmiňované čidla tlaku klimatizace?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2581 sec,0.2047 z toho dotazů.