• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Otěrová lišta na přední dveře
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Tuesday 21 August 2012 - 20:24:03 Citovat
Host
V EPC jsou jen ilustrativni "kresby" z toho nepoznas jaka ta lista je.

Ja pravda, ze ja mam lakovany, netvrdim ze nejsou jiny ani ze se nelisi FL od puvodniho modelu.
Martas
Wednesday 22 August 2012 - 08:32:36 Citovat
Host
Lista na zadni dvere na VeBe z EPC ... V podstate jsou jen dva typy, lakovana v zakladu a nelakovana ... ale myslim, ze rozmerove se lisit nebudou ale co se lisi urcite jsou ty zamky, ja kupoval dvoje a stejne nepasovaly ani jedny.



Host
Wednesday 22 August 2012 - 11:32:27 Citovat
Host
Děkuji vám oběma KopA i Marťasovi, ale hlavně KopA za detailní řešení. Je to jak říkáš KopA v mém případě. Mám VeBe 98, takže před FL. To s tím sluníčkem a následným odchlípnutím a očištěním a přilepením je fajn nápad, to mne nenapadlo. Udělám to tak. Teď už jen najít to správné lepidlo, ale to zmáknu. Jinak je tam stoprocentně ta kovová lišta jak jsi povídal, protože na ní vidím, když lištu jemně odtáhnu od karoserie. Seženu lepidlo, které zvládne teplotní rozdíly 2materiálů, a vlítnu na to. Ještě jednou díky.

V létě jsem byl v době srazu v práci (jsem tu skoro každý víkend už od jara ?:!: ), tak se snad dostanu na ten podzimní. Ten z minulého roka se mě i mojí přítelkyni moc líbil, tak poreferuji jak to s lištami dopadlo.

Jinak v pondělí vezu Vekynu na plechy, tak jsem zvědaf jak si s tím pan mekánik poradí. Měla by být do srazu fcajku.

Arimator
Wednesday 22 August 2012 - 11:33:40 Citovat
Uživatel #2303
Registrován: Thursday 14 July 2011 - 13:25:31
Příspěvků: 25
...ten host bez jména jsem byl já, akorát jsem se nepřihlásil

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1775 sec,0.1482 z toho dotazů.