• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
info o podvozku, kontrola stavu, ceny, opravy, atd...
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tis
Monday 25 October 2004 - 15:20:53 Citovat
Host
Hua. mam par info o podvozku - tedy pro ty kteri nevi ze to tam vsechno je... podvozek VeBe vydrzi chca nechca tak 130tkm. vzadu je pekelne slozita naprava na kazde strane ma po dvou "cepech" UNIBAL. je to takovy horizontalni cep jeden nahore u kola druhy dole, ktery se jeste vychyluje kolem sve osy-vede to dost dobre kolo do te doby nez se do nej dostane voda a v podstate vyrezne. pak se od zadnich kol ozyva docela slusne klepani. zajimave ze to nikdo jiny nepouziva az na audi ktery to zacalo montovat do A8. cena jednoho je cca 800 v oplu, kopie se nedelaj. dalsi mlaceni pochazi od vytlucenejch silentbloku stabilizatoru-zde doporucuji zmerit suplerou prumer stabiku (lisi se dle motoru) a koupit vzdy o 1 mm mensi silentbloky tady na 17 stabik 16 sil. tak jde jit az o dva mm tedy dve vymeny dolu pak je dobre koupit novy stabik.mam pocit ze se delaj stabiky 16,17,18mm. no je taky dobry nekdy vymenit tlumice mne vydrzely 150tkm (20Di). predek: vytluceny svisly cepy, vytluceny cepy rizeni, vymlety silentbloky stabiku a tlumice taky pryc ale o tom az priste )


[ Upraveno Sunday 23 December 2007 - 17:06:26 ]
NIO
Monday 25 October 2004 - 18:35:20 Citovat
Host
pridam neco pro ty kdo chteji usetrit. Nahrady se delaji. Stoji 270,-kc a promer stabilizatoru opet zvetsite kdyz na nej v miste silentbloku namotate izolacku. a ta tam vydrzi dost dlouho.
Lib
Monday 25 October 2004 - 19:37:23 Citovat
Host
sakra to jsou lby zpravy kor kdyz me to zacina taky mlait
Yper
Tuesday 26 October 2004 - 08:40:21 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo, já vlastně ani nevím, zda mi to mlátí, ale kdyľ jsem měl předtím Citrouąe na hydraulice, tak při přechodu na jiný typ pérování, mi to příjde, ľe tam mlátí porád něco?!
Jinak se chystám na to, ľe co je gumový, vyměním postupně během zimy vąechno.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymous
Tuesday 26 October 2004 - 08:59:26 Citovat
Host
Ahoj chlapi,
vzhledem k tomu, ze mam z predni napravy slusnou mlaticku, bych se chtel zeptat, jak zkontrolujete co ze to tam vlastne mlati ? Predpokladam, ze auto musi byt zvedle.
Jak zkontrolovat spodni cep na rameni, cep rizeni, prip. silentbloky ramen ci stabilizatoru ?
Jeste je u Vectry vepredu takova tycka stabilizatoru s dvema cepy ( kost) , tu jsem ale jiz menil.

Diky
Petr
qpc1
Tuesday 26 October 2004 - 09:00:59 Citovat
Host
NIO: kdepak seľenu ty náhrady?
Yper
Tuesday 26 October 2004 - 09:09:35 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
pro Anonymouse: tak zrovna ty tyčky s těmi kuláky (stabilizátory) se kontrolují tak, ľe auto musí stát na kolech a bere se za ty tyčky, zda jsou volné - u mne to tak dělali.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Tuesday 26 October 2004 - 09:12:29 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Originály seľeneą v Oplu (proděláą ale majlant) ale jinak ve různých speciálkách, kde řekneą jaký typ auta máą, jaký rok výroby atd.(budou se tě ptát) a oni to podle katalogového čísla najdou a objednají. Nekupuj ale úplně ty nejlevnějąí - vybírej cenově tak střed (u kuláků a kovových součástí).

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymous
Tuesday 26 October 2004 - 09:18:58 Citovat
Host
Anonymous62.141.6.131 napsal ...
Ahoj chlapi,
vzhledem k tomu, ze mam z predni napravy slusnou mlaticku, bych se chtel zeptat, jak zkontrolujete co ze to tam vlastne mlati ? Predpokladam, ze auto musi byt zvedle.
Jak zkontrolovat spodni cep na rameni, cep rizeni, prip. silentbloky ramen ci stabilizatoru ?
Jeste je u Vectry vepredu takova tycka stabilizatoru s dvema cepy ( kost) , tu jsem ale jiz menil.

Diky
Spodní čep zkontrolujes tak ze kolo zvednes i s kolem jednou rukou chytnes to kolo uplne dole pod ramenem a druhou uplne nahoře a zkusis stim zahejbat ksobe nejdriv nahora a pak dole,stridave.
Petr

klubo
Tuesday 26 October 2004 - 12:45:00 Citovat
Host
Co si myslíte o tom, ľe sem koupil spodní kulák na Astru G (stejnej s omegou za 450Kč? Bude to nějaká sra*ka? U opla stojí 1200.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1529 sec,0.1065 z toho dotazů.