• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Riwal má problém - HELP !
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Monday 25 October 2004 - 09:50:28
Host
Tak se mi asi podělal zámek u dveří řidiče. Na dálku reaguje -nereaguje a kdyľ se zamkne nejde zase odemknout - klasika. Kdyľ zamykám nebo odmykám klíčem, tak to jakoby přes zub - něco to blokuje. Rukou zevnitř prakticky nejde zatlačit ani vytáhnout ten zajíľděcí bazmek. Uľ jsem musel vylejzat dveřma spolujezdce. Tak co, znáte to, co s tím ? Nechce se mi hned nákladně měnit celej zámek. &|
Yper
Monday 25 October 2004 - 10:05:17
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Riwi, podle mne tam něco jen přeskočilo v těch táhlech.Počítám, ľe jsou tam ulomený silony na některým táhlu, které vyskočilo z kulovýho čepu a teď tam chcíple visí dolů a blokuje tu packu od táhla.
Zámkem to asi nebude. To centrálko neovládá. Pokud samotné centrálko reaguje, tak to bude v poho - jak říkám, myslím si, ľe se ulomilo silonové(plastové) zakončení táhla toho zajíľdějícího bazmeku a to teď blokuje mechanismus. Pokud máą el. ovládání stahování okna, tak celý tapecírunk jde dobře dolů a je nejlepąí se na to podívat.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Monday 25 October 2004 - 10:18:54
Host
Uff ... sundavat tapecírung, toho jsem se bál. Jak se postupuje a» to nezk.......
Yper
Monday 25 October 2004 - 10:51:23
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Přední dveře jdou O.K.
1.- vydloubnout opatrně plastový trojúhelník u skla vpředu-pozor, já tam měl jeątě ąroub.
2.- na spodku tapecírunku jsou 3 nebo 4 ąrouby.
3.- daląí ąroub je na madlu, ale musíą vydloubat vąechny el. ovladače - zrcátka a případné záslepky.
4.- daląí ąroub je tuąím pod otevíráním dveří zevnitř - musíč nadzdvihnout tu packu(jako při otevření dveří) a pod ní by měl být ąroub.
5.- tapecírunk je přichycen plastovými ątefty jako na ąkodovkách. Ideální je mít ąirokou plastovou stěrku(ąkrabka na sklo)
6.- pozor na výąkový repráček - vąude jsou konektory a jde to rozpojit nebo celý vycvaknout.
7.- el.ovládání zrcátek také rozpojit konektor.
Postupuj pomalu a zvolna.
Celkem to jde. Pokud si vzpomenu, tak se úplně přesně podívám do Etzolda a pokud bych se v něąem pletl, tak to zítra dodám. Moľná bych to pro tebe mohl zítra naskenovat - tedy tuhle část.
Jinak, kdyby se ti podělal zámek, tak nejdříve skoč do nějakého solidního zámečnictví - odvrtají červíky a podle klíče ti ho udělají znovu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Monday 25 October 2004 - 10:59:38
Host
Díky za postup, Etzolda mám, takľe pohoda.
LarryE
Monday 25 October 2004 - 12:55:49
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
...POZOR na mříľku repráku,nesundavej jí,jde tam pěkně zkur....dát zpátky.Hrozně se láme,nejde ohýbat a lámou se ty packy-úchyty.©roub pod ní nejni.Kolem ní opravdu opatrně nebo si jí rozlámeą jako já.V rohu u ní naątěstí ten plastovej ąteft neni.

LarryE
Chibama se človjek učý
riwal
Monday 25 October 2004 - 13:15:18
Host
No jak to tu čtu tak to nechám asi na Andreje a bude.
Praetor
Monday 25 October 2004 - 13:20:54
Host
srabe ...
riwal
Monday 25 October 2004 - 13:32:27
Host
zapoměl jsi napsat - línej srabe
Lib
Monday 25 October 2004 - 14:53:45
Host
kurna Etzold je naka knizka? posledni dobou to tu slysim casto Ja mam 'jak na to' a to neni nic moc teda
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1946 sec,0.1229 z toho dotazů.