• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sundani zadniho naraznik u VeBe
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 27 June 2005 - 08:40:21 Citovat
Host
Mohl bych pozadat o strucny navod, jak sundat zadni naraznik?

Pripadne kdyby me nekdo doporucil v Praze nekoho, kdo je schopen zakitovat a hodit ji do laku. Diky
riwal
Monday 27 June 2005 - 08:54:54 Citovat
Host
Musíą uvést jestli je to sedan nebo Caravan, je to různé a do laku Ti to daj kdekoli v autolakovně. Myslim, ľe v Praze jich je dost.
Anonymní
Monday 27 June 2005 - 10:19:10 Citovat
Host
u karavanu bacha na plastove packy, ktere jsou myslim 2 okolo tazneho zarizeni. Ja jsem je zapomnel povolit a jedna mi praskla a musel jsem lepit...
Anonymní
Monday 27 June 2005 - 13:01:46 Citovat
Host
VeBe '99 - hatchback
Yper
Monday 27 June 2005 - 13:12:41 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Já myslím, ľe Caravan i Hatchback to má stejné.
Po zvednutí víka kufru by jsi měl vidět pod gumou plastové čepičky s dírou na torx - vąechny sundat.
Pod nárazníkem jsou dvě packy, které musíą také povolit.
V podbězích zadních kol jsou na kaľdé straně po jednom kusu ąrouby s dírou pro torx - taky vyąroubovat.
Pokud máą zástěrky, tak origo jsou přichyceny na nárazníku ale i do podběhu - takľe také ten spodní ąroub povolit a vyjmout.
Pak v koncích nárazníku - tam kde byl přichycen v podběhu, ho odtrhneą na nacvakávacích ąteftech - na kaľdé straně. Nakonec ho zezadu sejmeą - zůstane viset na těch trnech, ze kterých jsi odąrouboval ty plastové čepičky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Falto
Wednesday 03 May 2006 - 08:56:48 Citovat
Host
Tiez potrebujem odmontovat zadni naraznik u VeBe 1.6 16V, sedan r.96. Zatial som povolil tie dve packy pod naraznikom a zasterky. Dalej neviem ako . Pod akou gumou najdem tie plastové capiky s dierou na torx?
Este mam jednu otazku.
Trosku som totiz tukol zadnym naraznikom do zabradlia a na pravej strane mi klesol o cca 3-4 mm a vycumuje o 5 mm do strany . Ide to opravit bez lepenia a pod alebo som tam nieco zlomil? To asi ale zistim aj sam ked to odmontujem...
Lukyn
Wednesday 03 May 2006 - 13:21:16 Citovat
Host
to Falto,

hele já ho mám taky decentně ťuklej VB 00, a přesně mi vyčuhuje cca 5 mm do strany, zřejmě bude někde vycvaklej, asi ho dnes sundám a odnesu ho zavařit cca 500-600 Kč, ale lak nevim, kdyby mi to někdo stříknul do 2500,- i s klikama tak bych byl hodně spokojenej
Falto
Wednesday 03 May 2006 - 13:53:36 Citovat
Host
No ja som lak neposkodil skoro vobec, vidno to len pri dokladnejsom skumani, toto riesit nejdem. Chcem ho hlavne napasovat ako predtym. Zdodit ho dole, zistit co sa urvalo alebo vycvaklo a pod. Zavarit to alebo zalepit a nahodit nazad.
Lenze som este neprisiel na to jak ho odmontovat...
Ten popis od Ypera mi nie je moc jasny. Neviem kde su tie plastove ciapocky a kolko ich je.
Lukyn
Wednesday 03 May 2006 - 14:08:09 Citovat
Host
No já taky nevím co mě čeká, ale jak znám svý auto, tak někde bude zase zakopanej pes, znáš to do něčeho se pustíš a podělá se při tom něco vedle jinak ty plastový čvonče na torx jsou když se postavíš jako když lezeš do kufru, otevřeš ho tak a pak se koukni na místo mezi nárazníkem a těsnící gumou kufru, je tam v řadě pár čvončů na torx zašroubovaných směrem od tvých kolen dopředu.. mě spíš děsí to, že prej je lepší sundat zadní kola :/
Falto
Wednesday 03 May 2006 - 14:55:21 Citovat
Host
Aha, tie styri... , no tie som odmontoval. Takze uz viem co je to torx. Ale nevypadalo to ze nieco drzia.
Takze uz len dve skrutky v podbehoch a trhat.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2996 sec,0.2480 z toho dotazů.