• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Návod na dodatečnou montáž pal. pc
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Wednesday 20 October 2004 - 21:05:41
Host
Tak pánové, nechal jsem přeloľit návod na dodatečnou montáľ pal. pc do astry G. Budu rád kdyľ se na to mrknete a napíąete svůj názor. Odkaz
[ Edited ]
dada
Thursday 21 October 2004 - 17:58:14
Host
zdá se mi to být docela vopruz.....já bych se s tím nedělal, leda ľe bych vąechno sehnal zadáčo
klubo
Thursday 21 October 2004 - 18:27:22
Host
ty seą pohodlnej jak Gross
klubo
Thursday 21 October 2004 - 21:36:37
Host
Pánové, potřeboval bych od nějakoho z Vás kdo má přístup k opel schématům kam se zapojuje čidlo spotřeby pro bordcomputer u motoru X20DTL. Jinak jsem doladil návod, takľe uľ chápu (doufám) asi 95%. Asi se do toho pustim tak budu rád kdyľ mi někdo poradíte jak zjistit ten pin na spotřebu. Díky
klubo
Thursday 21 October 2004 - 21:37:33
Host
Jeątě jsem zapomněl, ľe návod furt aktualizuju tak si ho kdyľtak (kdo má zájem) stáhněte znova.
klubo
Sunday 28 November 2004 - 10:27:26
Host
Tak jsem včera dodělal poslední úpravy a palubní počítač je hotov a dokonce i vąe funguje tak jak má....Celkový náklady na displej, páčku, konektory a kabely max. 3000Kč
Anonymous
Sunday 28 November 2004 - 17:07:45
Host
Hmm, vypadá ľe tomu rozumíą a tak mám dotaz. PP mi píąe "Bremslicht prufen", vím co to je ale na nic jsem nepřiąel. Nevíą co by to jeątě mohlo být??? Dik Luba
klubo
Sunday 28 November 2004 - 18:38:33
Host
Kdyľ víą co to je tak na cos nepřiąel?

Je to normální - je to kontrola funkčnosti brzd. světel - zmizí to kdyľ ąlápneą na brzdu - neni to ľádná chyba ale test.
dada
Monday 29 November 2004 - 10:11:38
Host
klubo je teda kousek a ąikulka, smekám před ním......já bych to nedělal
klubo
Monday 29 November 2004 - 12:25:16
Host
díky za poklonu jekoľ mám určité elektro. vzdělání tak mi to nečinilo extra potíľe, nejhorąí bylo asi natahat kabel od ŘJ do kabiny (fąude je vąechno tak nahňácaný na sobě ľe musel skoro motor ven ), jinak na tom nic nebylo. No a uľ se chystám na origo xenonky s origo naklápěním....
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2808 sec,0.2468 z toho dotazů.