• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
wong
Saturday 11 June 2005 - 16:48:18 Citovat
Host
Ahojte vąini,potřeboval bych poradit.Sníľil jsem si corsu,ve předu o 60 a vzadu o 40 a zjístil jsem ľe mi chytají kola o lemy.Mám vyměněné jen pruľiny.Měl bych tam dát dorazy,ale nevím kde je sehnat.Poradí mi někdo?Dík moc.
Kanec
Saturday 11 June 2005 - 22:32:52 Citovat
Host
Odkaz -pokud jsi někde od Prahy, jinak si myslím, ľe skoro kaľdý tuningový shop to vyřeąí. Cena v 2mmotorsport byla něco okolo 2 tisíc, přesně nevím.
Kanec
Saturday 11 June 2005 - 22:36:43 Citovat
Host
Zapoměl jsem - měl jsem na Corse komplet KW povozek (tlumiče + pruľiny) - 30 mm a při plně naloľeným autě (4x 100 kg chlap) a "nepovoleným ET" kol (37 místo 49) mě chytaly zadní kola o lemy. Mě dorazy pomohly a myslím si, ľe tobě pomohou taky.
Anonymní
Thursday 30 June 2005 - 10:12:21 Citovat
Host
wong:jesli máą jen pruľiny tak je to na prd,myslim ľe tlumiče ani moc netlumí a brzo ti odejdou a to nemluvim o jízdních vlastnostech,jesli se nechceą zabít nebo ohrozit někoho jinýho tak tam dej i sportovní tlumiče,vim o čem mluvim,měl jsem to samý na corse,u obyč tlumičů se to můľe sníľit pruľinama jen o 30mm,pak uľ je to ąpatný... ANDRE

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1626 sec,0.1291 z toho dotazů.