• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prasklé okono - výměna
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka
Saturday 11 June 2005 - 14:59:01 Citovat
Host
Jen se chci podělit o záľitek. Mám havar. poj + za 500,- připoj skla. Říkal jsem si je to dost peněz, ale zase jistota. Nedávno jsem chytnul ąutr a uľ to jelo. Nahlásil jsem to pojią»ovně. Třetí den to vyfotili a pak jsem to dal do OPEL servisu. Vzali si ode mne ten poj. papír + jsem vyplnil daląí a ľe si vąe s pojią'tovnou vyřídí. Tak doufám, ľe to dopadne v pohodě a jsem rád, ľe jsem nemusel nic platit i kdyľ by mi to pojitovna pak zaplatila. Jen mě překvapila cena. Z OPELa mi přiąla kopie faktury za výměnu skla. Podrľte se : Kč 11.760,- !!! To je teda palba Zlatá pojistka. VeBe 99. Tónovaná skla.
Jirka (jinej)
Tuesday 14 June 2005 - 21:17:00 Citovat
Host
Myslím ľe bys to jinde dokázal za polovic.
happy
Tuesday 14 June 2005 - 21:41:51 Citovat
Host
tonovaná, origo nebo s UV filtrem se pod 10 nedostaneą. Pouze s pruhem bez UV a netonovaná za 6, jinak je to za kvalitné sklo normální cena v autorizáku. Dá se za 6, ale je to normální sklo s prouľkem nahoře, ale není termální a nepohlcuje UV, Tak mi to bylo vysvětleno, kdyľ jsem chtěl měnit.
happy
Tuesday 14 June 2005 - 21:43:25 Citovat
Host
a nezapomeň, ľe kdyľ to jde z pojistky, tak se to hlídá, aby to moc nepřeąvihli, ale zase se neboj, ľe by se oąidili. Určitě na tom mají toli, aby se jim to vyplatilo, ale třeba ustřelit o 3,4 tisíce - to by si nedovolili. Drľí si standardní ceny, aby na ně někdo nevlítl z pojią»ovny.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1660 sec,0.1405 z toho dotazů.