• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak na tom vlastne Vectry jsou...?
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Red_Dwarf
Tuesday 31 May 2005 - 13:58:03 Citovat
Host
To Milhaus:Mně ta váha + práce stála 5tKč v autorizovaném servisu Opel v Hradci Králové-Autoprim
DU©IS
Tuesday 31 May 2005 - 14:53:22 Citovat
Host
Cooooľééé!!Váha,čidlo atd. at o po 120 tis.km???Hrůůza.DP
Red_Dwarf
Tuesday 31 May 2005 - 16:09:41 Citovat
Host
Duąis:Ty asi musíą být hodně náročnej,co? .Vem si,ľe to auto má 7 let.Naproti tomu digi klima funguje bez údrľby pořád.Ono zase nemůľeą čekat,ľe ti bude auto jezdit bez oprav spousty let.
A taky si vezmi,ľe VeBe má elektroniky poměrně dost.Pokud budeą mít třeba Omegu A z roku 87(měl jsem),tak tam ľádný váhy a čidla nejsou,tak se ti to nemůľe pokazit,ale auta typu Vectra atd uľ jsou troąku více tou elektrikou nacpaný.
Anonymní
Tuesday 31 May 2005 - 17:42:16 Citovat
Host
Mikami: Prave prodavam mozna presne to, co hledas. Vebe 98 s plnou vybavou, mrkni na http://vectra.xhosting.cz. Cena k jednani, dohodou. Tom.
Anonymní
Tuesday 31 May 2005 - 23:15:24 Citovat
Host
Cau ja si koupil VB asi 14 dni zpět a ne ľe bych si chtel ztěľovat ale pořád do toho seru prachy,jako prvni jsem zjistil ľe mi chčije olej ze ąroubu z vany to jsem vyměnil pak zase kolem těsněni,ted jsem si nechal přetěsnit komlet komresor na klimu furt to unikalo,ale dobrá zprava je ľe jak vychitaą vąechny mouchy tak je to super auto za ty prachy a v te vybave mam dvoulitra plna vybava CDX.Akorat co mě sere nejvic je to lupani ve volantu ptal jsem se na to v autorizaku a pry to dělaj vąechny vektry oprava stoji cca.3tis, ale pry to nema cenu ľe to začne za chvili zas.
PN
Wednesday 01 June 2005 - 00:16:28 Citovat
Host
Mam Vectru A 1,7D přechodový model z roku 95 a jsem s tim naprosto spokojen - akorat schazi vykon. Najeto 250tisic, prakticky bez koroze, pouze bezna udrzba (a jednou tesneni pod hlavou), spotreba do 5,7. Nyni chci poridit Ve-C. Uvitam nejake zkusenosti. Na A byla genialni jednoduchost, C je prospikovano elektronikou. Poreferuje nekdo? Diky.
riwal
Wednesday 01 June 2005 - 06:48:43 Citovat
Host
Odborníci tvrdí, ľe to s tou elektronikou u VeCe drobet přehnali a kolikrát ani v autorizákách si s tim nevěděj rady, ale to oni si kolikrát nevědí ani s VeBe, takľe není divu.
Red_Dwarf
Wednesday 01 June 2005 - 08:27:48 Citovat
Host
No,zase ohledně té VeCe bude záleľet na kusu,jako u jiných aut.Je ale pravda,ľe na AutoBildu vyhrála 2.místo ve spolehlivosti na 100tkm.To chceą kupovat novou?Jaký motor?Máą uľ zhruba představu
Jirka
Wednesday 01 June 2005 - 08:54:07 Citovat
Host
Mám VB 96 uľ druhej rok a kromě běľné udrľby(brzdy, svíčky, olej,pneu,atd.) zatím ľádné velké investice. Kdyľ auto jezdí denně, tak se musí počítat,ľe se sem tam něco vysere. Mám souseda, který za 7 měsíců najel 1400km. Dal za to celkem dost, ale nejezdí.Takľe oprav moc neřeąí.
Zatím mohu potvrdit - spokojenost.
PN
Thursday 02 June 2005 - 00:59:38 Citovat
Host
Novou bych koupit chtel, ale nemam na ni. Predstava je tak kolem 400 tisic +-, rok 2003 a pozdeji. Motor 2,2DTi (idealni by byla ta 1,9, ale ty zatim nejsou jete). Dival jsem se na predvadeci VC - jsou asi o 50-70t drazsi nez z bazaru, ale je tam asi vetsi jistota. Uvidim. Doufam ze mi ma polovicka uvolni finance (porad dodelavam barak a do podkrovi lozim po zebriku )

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1609 sec,0.1305 z toho dotazů.