• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna výfuku
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
petr.sob
Monday 30 May 2005 - 08:51:41 Citovat
Host
Můľete někdo doporučit servis v Praze, kde se dá za rozumné peníze pořídit výměna koncového dílu výfuku (na Astru F) ?
Bad.Man
Monday 30 May 2005 - 10:31:12 Citovat
Host
Odkaz
Dave
Monday 20 February 2006 - 15:39:34 Citovat
Host
A co takhle na ASTRU G combi , zadní díl výfuku . Kdo máte zkušenosti . DIKY
Václav GT
Monday 20 February 2006 - 15:47:06 Citovat
Host
petr.sob napsal ...
Můľete někdo doporučit servis v Praze, kde se dá za rozumné peníze pořídit výměna koncového dílu výfuku (na Astru F) ?

Termín rozumný peníz znamená pro každého něco jiného. _s103 Nejlevněji tě to vyjde, když si ho objednáš přes internet a vyměníš sám, to je pro mě rozumný peníz. Pro jiného rozumný znamená Spei servis Praha 9 (mají věci skladem, za 20 minut odjíždíš s novým namontovaným výfukem, zadarmo to není).
dada
Tuesday 21 February 2006 - 08:28:26 Citovat
Host
upřímně... měnit si výfuk doma na koleně _rendek peklo. Jestli nemáš rampu nebo jámu. Ve spei mi dělali výfuk když jsem měl renault a bylo to natošup a bezvadně. Nevím kolik byla práce ale rád dám 500 neo i 1000 když tuhle hrůzu nemusím dělat sám
Palic
Tuesday 21 February 2006 - 08:49:44 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
dada: nevim co je na tom sloziteho, u VB staci vzit hever prizvednout si jednu stranu aby jsi podto mohl vlist, povolit sroby u katu, schodit to ze silentu a je to dole......... u me nekdo inteligentne svaril stredni dil i skoncovym dohromady, takze ja to vytahuju cely.........
uz jsem ho parkrat varil (konkretne zadni dil) a ted uvazuji o odriznuti stredu od zadniho dilu, zadni dil vyhodim a misto nej dve koncovky........ odnich dve roury a spojim je kousek od spojky k strednimu dilu........ takze to budu opet sundavat.......... je to otazecka chvilky.......... horsi je to se svodama od parohu......... mam to totiz spojeny i skatem dokupy.......... a pletenec taky stoji zaprd, takze tohle budu sundavat taky uz asi po desaty za pul roku......... predtim kvuli prasklejm parohum...........

i kdyz je fakt ze jednodussi je zaplatit nez se podtim valet....... ja se zatim valim....

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
TOMas
Tuesday 21 February 2006 - 08:54:52 Citovat
Host
Pánové, poradíte mi odkaz na místo, kde se probírala vysoká spotřeba po výměně výfuku..? Někde jsem to tu v poradně viděl, ale teď to nemůžu a nemůžu najít.
Vypadá, že i na mě došlo ... Díky.
Václav GT
Tuesday 21 February 2006 - 12:16:20 Citovat
Host
2 TOMas: Zkontroluj (Ohmetrem) ukostření výfuku = ukostření pláště lambda sondy.
2 Dave: Zadní tlumič AG 3800,-Kč s prací
2 petr.sob: zadní tlumič AF 2600,- Kč s prací
2 Palic: zadní tlumič VeB 1,8i;2,0i = 3800,- Kč s prací
Email
Palic
Tuesday 21 February 2006 - 13:05:14 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
VaclavGT: jenze ja bych musel menit i stredni dil vejfuku, jelikoz mam stredni se zadnim napevno svarenej......... a koncovky me vyjdou do litru a pak uz jen svarovani ktere me bavi.....

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
qpc
Tuesday 21 February 2006 - 13:25:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Palic napsal ...
VaclavGT: jenze ja bych musel menit i stredni dil vejfuku, jelikoz mam stredni se zadnim napevno svarenej......... a koncovky me vyjdou do litru a pak uz jen svarovani ktere me bavi.....

Proč jsi to rovnou nesvařil celé až dopředu

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1863 sec,0.1454 z toho dotazů.