• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pylový filtr umístění a výměna na Astře G
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lukass
Thursday 05 August 2004 - 14:12:45 Citovat
Host
Poradí mi někdo, kde je u Astry G umístěn pylový filtr a jak ho jde vymontovat, rád bych ho vyměnil je to 2,0 Di + klima. Dík.


[ Upraveno Wednesday 31 October 2007 - 15:20:11 ]
Anonymous
Thursday 05 August 2004 - 15:34:12 Citovat
Host
Musíš odmontovat schránku před spolujezdcem - cca šest Torx šroubků. Povytáhneš ji, odpojíš konektor osvětlení na levé stěně schránky a celou ji vyjmeš. Pak zalehneš vedle pravých dveří a budeš civět do té díry po schránce až uvidíš vlevo, asi u středového sloupku plastový kvádřík cca 5x20cm na výšku. Ze strany tvého pohledu má ocelovými sponami zajištěná dvířka. Až ty spony odděláš, tak si dej pozor na plastové západky dvířek. Strašně fajn se lámou. No a za dvířky je zasunut tvůj filtr. Až se dílo podaří. (Ten nový filtr se zasunuje pěkně blbě).
Tom


[ Upraveno Wednesday 31 October 2007 - 15:10:55 ]
Anonymní
Tuesday 19 April 2005 - 20:46:54 Citovat
Host
Tak jsem se rozhodl, že nebudu podporovat ty předražený profesionály u Opel servisu a jal jsem se vyměnit mikrofiltr sám. Ten návod viz výše je perfektní, jenom jsem furt nechápal na co že si to mám dát pozor, aby se neulomilo. Až jsem na to přišel, ty (...nevhodný výraz...) u Opla to už dávno ulámali a ani je nenapadlo dvířka s rozlomenými konci vyměnit. Podotýkám, že Astra byla do teď servisována pouze u originál Opel servisu. Tož tak.
Petr

[ Upraveno Wednesday 31 October 2007 - 15:18:27 ]
Jendoslaw
Saturday 25 April 2009 - 18:07:18 Citovat
Host
Dneska v mém Opliku došlo taky na pylový filtr, cena v Oplu je 459 Kč nebo 510 Kč (Delphi)podle typu.Výměna je práce asi na 5 minut, přičemž jsem se nechutně zamazal starým ,naprosto černým filtrem.Jinak díky za návod jink bych ho nejspíš ani nenašel, jelikož je fakt mazácky schovanej.
Anonymní
Sunday 26 June 2016 - 10:28:10 Citovat
Host
Chcel by som poprosit ako namontovat kovove sponky nazad. Ja ich tam mam 6. 4 som uz namontoval a 2 horne zatial nie. Moze mi niekto poradit?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3111 sec,0.2593 z toho dotazů.