• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rozdíl mezi VeBe před a po faceliftu.
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lib
Thursday 26 May 2005 - 08:07:39 Citovat
Host
Nezpomente taky na bezpecnost - Vebe po faceliftu ma krome elektronickyho plynu taky PRS (Pedal Release System)
milo
Thursday 26 May 2005 - 08:39:55 Citovat
Host
Hoj,asi můľu přidat svůj názor.Mám Octavii Combi 1.8T 4x4 a VeBe 2.0 16v Caravan Sport.Ze ąáde jezdí manľelka, a kdyľ někdy musím vyuľít tohle česko-německé auto já potýkám se vľdy z několika problémy:
1.nikdy nenajdu dokonalou polohu za volantem
2.neustále problikávají nějaké kontrolky závad
3.podstatně méně místa na zadních sedadlech
4.méně komfortní podvozek
5.vyąąí aerodynamický hluk atd.

Jedinou a docela velkou výhodou mé ©kody ale je,ľe jelikoľ bydlíme na pasekách tak v zimě se s ní vľdy dostaneme domů.
happy
Thursday 26 May 2005 - 10:30:59 Citovat
Host
2Lib ...a v základní výbavě 4 airbagy. ablablabla ..s korozí se to má tak, ľe co jsem na srazu viděl, tak vąem to začínalo kvést ve spoji zadního lemu mezi prahem a lemem...to jako bez uráľky, prostě jsem si to vąechno obeąel. Neměl jsem to ale s čím srovnávat, moje 99 nemá nic, zatím a o tolik novějąí od ostatních není. Moľná to příjde, ale ochrana proti korozi by tam uľ nějaká měla být; problém je, ľe někdo tvrdí oboustranný pozink a někdo jednostranný a někdo od 99 někdo 2000 někdo aľ od C. Pak a» se v tom čert vyzná.

2milo: ja ja, souhlas.
_tom_
Thursday 26 May 2005 - 10:48:02 Citovat
Host
No jestli tu někdo kupuje vectru, dovoluji si nabídnout jeden kousek na http:/vectra.xhosting.cz - stále je jeątě k mání. V bazaru AAA mi na protiúčet nabídli sice jen 140, sle toho kombíka uľ váľně potřebuju, takľe pokud mi rychle nikdo lepąí cenu nenabídne (na původních 165 tis. netrvám), tak jim to tam asi uľ odvezu...
happy
Thursday 26 May 2005 - 10:51:48 Citovat
Host
tom, no jo, jenľe to je dvouhvězdičková Je ąkoda, ľe má najeto tolik a ľe ji necháváą tak levně a ľe jsi neřekl před půl rokem... to je osud. A jinak v AAA...pffff..rychlý výkum málo peněz pro lidi, co si auta váľí a starali se o něj. Pokud bys ho odkrágloval a nalítal o 50 tisíc víc, tak by ti nabídli úplně stejně. Oni si aut neváľí, je to prostě rychlý výkup a pak ji sami prodají za 180.
_tom_
Thursday 26 May 2005 - 11:08:26 Citovat
Host
No jo, jenľe před půl rokem bych ji neprodal ani za nic Neprodával bych ji ani teď, nepotřebovat toho kombíka, ale co se dá dělat... Najeto nemá zase tolik, musíme se odnaučit poměřovat ujeté km vzhledem ke stavu stodvacítek a favoritů
Lib
Thursday 26 May 2005 - 11:11:03 Citovat
Host
happy napsal ...
2Lib ...a v základní výbavě 4 airbagy. ablablabla ..s korozí se to má tak, ľe co jsem na srazu viděl, tak vąem to začínalo kvést ve spoji zadního lemu mezi prahem a lemem...to jako bez uráľky, prostě jsem si to vąechno obeąel. Neměl jsem to ale s čím srovnávat, moje 99 nemá nic, zatím a o tolik novějąí od ostatních není. Moľná to příjde, ale ochrana proti korozi by tam uľ nějaká měla být; problém je, ľe někdo tvrdí oboustranný pozink a někdo jednostranný a někdo od 99 někdo 2000 někdo aľ od C. Pak a» se v tom čert vyzná.

2milo: ja ja, souhlas.


To sis v mym pripade nemusel obchazet, to uz me sere asi rok a za dalsi rok to mam odlouply
riwal
Thursday 26 May 2005 - 11:20:36 Citovat
Host
Koukám, ľe se nám to tu zvrtlo z porovnání VeBe s faceliftem na porovnání VeBe se ąáde, nevím jestli byl dotaz tak myąlen.
Ale vlastně někdo tu uvaľoval, ľe koupí Oktáfku místo VeBe, tak musím říct, ľe kdyľ jsem se s tímto luxusním vozem vrátil z fotbalu v Portugalsku, tak jsem po Oktáfkách házel kameny jeątě 14 dní neľ mi zmizel otlak na p*deli od péra v sedačce - tfuj tajxl nikdy více.
Bad.Man
Thursday 26 May 2005 - 11:59:37 Citovat
Host
No a já uľ se bál ľe se k tomu tématu Riwi neozve .... no já osobně jsem jeden čas taky uvaľoval o okti ale po měsíci jsem tu myąlenku rychle zavrhnul .... jezdil jsem v očku 1,6 a je to dobrý tak na nákupy do města - velkej kufr a jízda typu 1 - plnej, 2 - plnej, brzda- chodec, 1 - plnej, 2 - plnej a tak furt dokola ..... Očko bych si fakt nekoupil ....

A k tomu pozinku - od roku 99 jednostraný pozink, od VeCe oboustraný ..... dle vyjádření prodejce...
happy
Thursday 26 May 2005 - 12:08:42 Citovat
Host
Bad ... kterého prodejce

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1450 sec,0.1061 z toho dotazů.