• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
EGR, kde je , jak zaslepit , co to je , proč tam je a jiné dotazy hledej zde!!!!
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Thursday 26 May 2005 - 22:02:45 Citovat
Host
[david]co mám zaslepit u EGr ventilu ten pruľící ventilek nebo tu komůrku[/quote]
Anonymní
Thursday 26 May 2005 - 22:05:02 Citovat
Host
kurňa chtěl jsem upravit ten nadpis anonymní na moje jméno a ňák se nepovedlo, předem díky za odpověď pr»ko david
pr»ka
Friday 27 May 2005 - 05:55:47 Citovat
Host
zaslepit musíą i tu komůrku i tu jehlu,pozor pokud jehla přesahuje ven musíą do záslepky vefrézovat důlek aby se jehla nedotýkala zaslepky,samo před tím pořádně vyčistit,aby byl Egr funkční.Po vyčiątění ho vem do ruky a prudce trhavě sním mávej nahoru a dolu a ta jehla v tom musí sama chodit a tak »ukat.
tom
Friday 27 May 2005 - 06:12:30 Citovat
Host
Mam problem s demontáľí toho ventilu,mam astru f caravan motor 1,8 16v.Muľe mi někdo poslat plenek jak na to.předem dik,muj mail je Email.
freez
Friday 27 May 2005 - 07:33:10 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
tom:tome to je těľký co to máą za motor ,jakej rok výroby do Fka se dávali 3 motory 1.8 16v C18XEL,X18XE,C18XE tak jak povídej

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
tom
Friday 27 May 2005 - 10:37:05 Citovat
Host
Jo to motor 1.8 16v xel o vytonu 115 koni.Diky za upozornění zapoměl jsem to tam dopsat.
pr»ka
Friday 27 May 2005 - 12:32:16 Citovat
Host
Tome co máą za problém .je to na dvo ąrubech torx myslím 45,odąroubuj a vyndej,co řeąíą
freez
Friday 27 May 2005 - 13:12:28 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
tom:Tome kde máą ten EGR ty máą jeątě ten hříbek zezhora na sání ?Jde do něj hadička a kabeli nebo jen hadička?a nebo uľ máą ten co je shovanej tak blbě za motorem?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
O.K.
Friday 27 May 2005 - 15:28:13 Citovat
Host
No ten co je blbe za motorem mam ja na x16xel a taky vubec netusim jak se tam dostat
pr»ka
Saturday 28 May 2005 - 06:36:50 Citovat
Host
O.K.předevčírem jsem to dělal,volal jsem jeątě Niovi,abych to s ním zkonzultoval a» něco nezkoním.Nio mi řekl ,ľe u tohoto motoru bez flaąky a čtyř cigár a» to ani nezkouąím teď váľně,oddělej el.dráty které půjdou, a» máą víc prostoru,Nio oddělává jeątě ty dvě hadice od benzínu a tu tlustuo pod EGRem, od toho sání.Já je tam nechal, bo se bál to oddělat.Vyndat to jeątě jde,ale dát to tam, to je síla,sloľil jsem EGR s podloľkou a záslepkou a gumičkou jsem omotal ąroub a přetál gumičku přes EGR a samo i ten druhý,tudíľ vąe drľelo pokupě a nemohly ąrouby vypadnout.Ten horní ąroub jde a na ten spodní jsem si pomohl zrcádkem abych zjistil, kde je ta díra.Jak je oba chytneą,tak urvat ty gumičky ,ale vytáhnout je ,aby nezůstaly pod podloľkou,jak ąroubujeą ąroub dovnitř má se snahu ta gumička zadělávat do závitu,takľe tou gumičkou ąrob nebtáčet víckrát, jen jednou.Jak jsou gumičky venku je vyhráno,ty gumičky nebudou asi nejlepąí řeąení ,ale nic jiného po tom půl litru co mi radil Nio mě nenapadlo záleľí v jaké stavu je tvůj motor,ale ten co jsem dělal já byl na seąrotování,po zaslepení zázrak,jeątě teď to nechápu,stiąil se ,spotřeba rapidně dolů,klidný,plynulý no co budu povídat,je to vopruz ,ale stojí to za to,jestli ten motor nemáą aľ v tak hrozném stavu ,tak třeba ten rozdíl takový nebude,ale u mě byl fatální
[ Upraveno So kvě 28 2005, 06:43 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1431 sec,0.1125 z toho dotazů.