• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pomoc - nefunguje imobilizér
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jakub
Saturday 14 May 2005 - 20:37:40 Citovat
Host
Zdar, mám váľný problém - po otočení klíčku se mi rozbliká kontrolka motoru, coľ podle návodu znamená chybu v imobilizéru a nemůľu nastartovat. Můľete mi někdo cokoliv poradit, co s tim mám dělat? K autu jsem dostal dálkové ovládání na centrál, klíč k zapalování a klíč ke dveřím. Není třeba nějaká souvislost mezi imobilizérem a dalkovým ovládáním centrálu? Je to Omega B 2.0 16V 1995. Moc děkuju za jakékoliv informace
Máca
Saturday 14 May 2005 - 21:19:25 Citovat
Host
Ahoj - nemám moc zkuąeností s oplem. Ta kontrolka opravdu bliká po otočení, kdyľ to nepozná tvůj klíček.
Měl jsem stejný problém u mondea. Odpojil jsem baterku tak na 1/2 hodinky, potom jsem odemkl dálkou a fungovalo to. Asi by to ąlo i kdyby jsem ji odpojil na pár vteřin.
Kdyľ odpojíą baterii na dlouho tak se vymaľou data z ŘJ a musíą to znova "zajet".
Je to jen nápad, opla mám 3 týdny - bez záruky. Jinak budeą muset do opla. Ahoj
Red_Dwarf
Sunday 15 May 2005 - 08:43:39 Citovat
Host
Tohle měl známej u oktávky a musel rozebrat celou palubku a dal do toho dost peněz.Tak snad to mít nebudeą.Asi nejlepąí je zkusit servis.
Honza
Saturday 21 May 2005 - 10:03:05 Citovat
Host
nevim ale v kníľce píąou moľné závady
- naruąení kódu klíče zapalování kvůli daląímu klíčive svazku
- klíč s vadným kódem
- od roku 95 po vytaľení klíče ze zapalování se aktivuje imobilizér , pouľívaný klíč nemá spráný kód
- od roku 1/95 slouľí dálkové ovládání pouze k ovládání centrálního zamykání
asi je nejlepąí zajít k opelu a zeptat se elelktrikáře ,pokud je dobrej tak to bude vědět.
Coffey
Monday 23 May 2005 - 17:34:10 Citovat
Host
Omega ma imobilizer v klici s centralem - alespon tak to mam ja u rocniku 94, no ale jak pises ze od 95 je to jinak, tak nevim....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1192 sec,0.0954 z toho dotazů.