• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dobrej servis, kde UMĚJ opravit Opla?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Veki
Wednesday 11 May 2005 - 09:37:18
Host
Ahoj, chtěla bych vás moc poprosit, jestli někdo neznáte v Praze nebo blízkém okolí nějakýho sluąnýho, solidního a ąikovnýho automechanika, kterej umí opravit Opla? Znám pár dobrejch mechaniků, ale buď jsou na 1000% vytíľený a nebo neuměj dělat Oply. Prosím proto moc o radu.
P.S. Doufám, ľe mi někdo neporadí autorizovaný servis
Předem moc děkuju
Levis
Wednesday 11 May 2005 - 12:11:31
Host
Odkaz - Dal jsem na radu kamaráda co tam nechává servisovat Citrona a uľ ho 2x navątívil. Dělá solidně a myslí u toho. Teď tam mám polorozebranou astru (situace viz vlákno "tik-tak") a vzhledem k tomu co to je za závadu oceňuju ľe zavolal a» na to přijdu kouknout a pak dal na výběr vąechny alternativy řeąení včetně finanční stránky a prognózy trvanlivosti.
Anonymní
Wednesday 11 May 2005 - 17:35:30
Host
www.zralý.cz-nezávislý servis opel,Stodůlky,tel.251610818
Veki
Wednesday 11 May 2005 - 22:29:41
Host
Děkuju moc. Info o servisech, neni nikdy dost
Anonymní
Thursday 12 May 2005 - 06:46:53
Host
Nejkvalitnějąí servis je Autotepas Kladno. Super kvalita provedené práce, vstřícné a laskavé vystupování k zákazníkovi....



.....ne, to jsem samozřejmě nemyslel váľně... _rendek
Anonymní
Thursday 12 May 2005 - 14:47:58
Host
zajimalo by mne jestli na Moravě je nějakej solidní Opel servis ,byl jsem v Brně ve dvou a ani jeden mě nenadchl-máte podobnou zkuąenost?
Jura
Thursday 12 May 2005 - 20:50:11
Host
Na Moravě nevim,ale hlavně to nedávejte do Plzně do Autosalonu OPEL,já tam měl Vectru po bouračce a je to hrůza. _rendek
K_P
Thursday 12 May 2005 - 20:54:46
Host
2 Jura:
Uľ jsem to tady také někde psal, máą pravdu.Je to hrozný. _legion _rendek _legion _rendek _legion _rendek
ZAMEK
Friday 13 May 2005 - 17:02:16
Host
Take jsem hledal nekoho, kdo rozumi oplikum, pac jsem mel problemy, ktere nikdo nedokazal odstranit a narazil jsem na velice sikovneho, rychleho mechanika Petra Pajera v Malesicke 74.
Ted jsem spokojen
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3025 sec,0.2603 z toho dotazů.