• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna těsnění a klepání
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Monday 18 October 2004 - 09:49:35
Host
Yper napsal ...
Tuąím, ľe lidově se mu říká "Kančí zub".Neľ ho pouľijeą, tak to vąe nezapoměň postříkat přípravkem, kterému se říká chemický ąroubovák - je to ve spreji, ale nevím, kolik stojí(já mám a ten se jmenuje Fielld - nebo tak podobně).Pak aľ to budeą dávat dohromady, tak vąechny ąrouby a závity namaľ obyč grafitem - nespoléhej na to, ľe budeą mít na několik let zase pokoj!

A můľe se pouľít to staré těsnění kdyľ bude v pohodě?
NIO
Monday 18 October 2004 - 20:15:36
Host
kazdopadne ho odvrtej a vymen. jinak se to bude kroutit a rupne dalsi. tesneni muzes pouzit, pokud to bude uplne rovne. jinak nove.
maniac
Tuesday 19 October 2004 - 09:07:20
Host
NIO194.228.144.2 napsal ...
kazdopadne ho odvrtej a vymen. jinak se to bude kroutit a rupne dalsi. tesneni muzes pouzit, pokud to bude uplne rovne. jinak nove.

Díky za radu.
maniac
Wednesday 20 October 2004 - 11:40:06
Host
maniac82.99.162.243 napsal ...
NIO194.228.144.2 napsal ...
kazdopadne ho odvrtej a vymen. jinak se to bude kroutit a rupne dalsi. tesneni muzes pouzit, pokud to bude uplne rovne. jinak nove.

Díky za radu.

Tak mám ruplý 2 ąrouby a asi to budu muset dát do servisu, protoľe mi to nejde odvrtat-hrozně blbý přístu a málo místa jsou to ty ąrouby na levé straně sání. Takľe nevím jak se tam mám dostat. poraďte něco díky
maniac
Wednesday 20 October 2004 - 15:46:36
Host
tak jsem byl v servisu a tam mi řekli, ľe by museli vyndat buď hlavu nebo motor a ľe kvůli dvou ąroubům to nemá cenu abych si to rozmyslel. Nevíte nějaký dobrý způsob jak ty ulomené ąrouby vyndat aniľ bych musel něco takového dělat? jsou to ty 2 ąrouby pod sebou na levé straně sání. Vadějí tam klimazizační roury nebo co to je to stříbrný. No a nijak se tam nedostanu. díky za rady protoľe se mi nechce s tím jezdit
NIO
Wednesday 20 October 2004 - 19:13:55
Host
praskly srouby na SANI ??? nebo na vyfukovych parohach???
Na sani jsem to jeste roply nevidel. A co je to za motor???
maniac
Thursday 21 October 2004 - 08:06:26
Host
NIO194.108.91.152 napsal ...
praskly srouby na SANI ??? nebo na vyfukovych parohach???
Na sani jsem to jeste roply nevidel. A co je to za motor???

Nevím jestli jsou to ąrouby na sání nebo na parohách ale jsou to ty které vedou z motoru a pak na ně se nasadí celé to sání a pořádně přitáhne. Ten ąroub vypadá tak, ľe má závit na obou stranách a v prostředku je kousíček bez závitu. No a má prasklý oba dva ąrouby na levé straně. A nejde mi to vyvrtat a v servisech mi řekli, ľe jedině by museli vyndat hlavu a nebo motor a nebo odstrojit celý předek. A ľe by to vyąlo tak na 3 tis., ľe je to blbá práce a mě připadá kvůli 2 ąroubum platit 3 tis. dost. A také říkali, ľe se s tím dá normálně jezdit. Tak nevím poraďte mi někdo co stím díky
maniac
Thursday 21 October 2004 - 08:09:05
Host
jo zapoměl jsem dodat jedná se o 2.0 16v z roku 1999. Takľe něco jako má Líb.
maniac
Thursday 21 October 2004 - 15:51:01
Host
prosím poraďte mi. A nebylo by dobrý zkusit to vyreklamovat na skrytou závadu? koupil jsem to asi před 3 měsíci a neříkejte mi ľe by to mohlo ukroutit se za 3 měsíce. To muselo být načnutý. Co vy na to? A nebo radu na to jak to vyndat.....
NIO
Thursday 21 October 2004 - 22:50:01
Host
no tak klasika X20XEV. Praskly rohovy srouby na sbernem potrubi vyfuku. Normalne to odvrtavam. Bezne. Uhlovou vrtacku a hura na to. Bez tech sroubu to bude prdet dal.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1919 sec,0.1299 z toho dotazů.