• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Divný zvuk kol
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Friday 06 May 2005 - 20:47:41
Host
Ahoj! Dal jsem na Opla Corsu alu kola původně z Formana, ale jinak seděly. Navíc jsou na nich nové pneu Matador. Ale při jízdě to řve jako start letadla. Ovąem nejvíce mě trápí, ľe to řve více při otočení doprava a úplně to ztichne při otočení doleva. Neumím si to vysvětlit. Odpor cítím, ale zatím to vypadá, ľe vrčí jen pneumatika o vozovku. I kdyľ potom nechápu, proč se to při tom točení mění. Je to běľný jev nových pneumatik, nebo je chyba v ráfkách...nebo v něčem jiném??? Děkuji za odpověď!
K_P
Friday 06 May 2005 - 21:04:33
Host
_rendek _rendek _rendek
To je dobrý Martine. Jasný, ľe tam sednou. Forman=Corsa rozteč 4x100, ale středová díra je trochu jiná, Forman 57 mm, Corsa A,B,C 56,5 mm. Jsou to originál ©koda? A od Matadorek taky nelze čekat zázrak.
Anonymní
Friday 06 May 2005 - 21:07:45
Host
Jsou to orig. ©koda.
K_P
Friday 06 May 2005 - 21:18:02
Host
Taky jde o to zda jsou přesně vrtaná na ąkůdku nebo jsou z náhradní potřeby. Já bych se asi nejdřív zaměřil na tu středovou díru, jesli je moľné tam dát středící krouľky, aby kola perfektně seděla.
Anonymní
Friday 06 May 2005 - 21:24:07
Host
Myslíą,ľe ten hukot je tedy těmi disky?? Martin
K_P
Friday 06 May 2005 - 21:48:23
Host
Jak jsem psal, nejdřív zajisti aby byla kola dobře vycentrováná (krouľky), vyváľená, čisté dosedací plochy. Matadorky máą doufám nové rok výroby 2004 - 05 a nejsou poąkozené? Taky koukni na původ jesli jsou ze Slovenska, Ruska, případně jiného státu. Matadorky patří do low-endu, takľe od nich nelze očekávat ąpičkovou kvalitu, ľivotnost, nízkou hlučnost, jejich výhodou je ovąem velmi zajímavá cena. Loľiska máą asi v pořádku?
Anonymní
Friday 06 May 2005 - 21:55:08
Host
A proč si myslíą,ľe to tedy hučí při jízdě přímo a doprava,ale doleva to ztichne??Matadorky máme nové,14 dní na autě ze Slovenska.Kola jsou vyváľená také těch 14 dní.Moc ti děkujem ze rady.
K_P
Friday 06 May 2005 - 22:02:32
Host
Jakou máą vůbec Corsu?
Martin
Friday 06 May 2005 - 22:32:33
Host
Corsa B 5-dv. 1.5D
opelixe
Saturday 07 May 2005 - 21:12:27
Host
Ahoj Martine,jestli ti tam něco hučí,nebo vrčí-jak píąeą v ůvodu,problém bude v loľiskách na předních kolech.A rozhodně bych neřekl,ľe forman má rozteč 4x100!První Favority měly rozteč 4x98!!!!Záleľí jak starej to byl Forman!Ty poslední uľ skutečně měly rozteč 4x100!Zajeď do pneuservisu a pozią»uj si rozteče(mají na to tabulky)-jestli to sedí(4x100),tak se podívej,zda-li tam máą středící krouľky!!!Jestli vąe O.K.,tak to bude bohuľel v loľiskách!!!Já bych řekl 100 procentně!A Matador jsou gumy nahovno a na takovým autě nemají co dělat!Hodně ątěstí ahoj.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2394 sec,0.1934 z toho dotazů.