• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní náprava pořád klepe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Koka
Friday 06 May 2005 - 15:12:14
Host
Zdarec lidi. Můľe někdo poradit? Mám měněný ty kuločepy na zadní nápravě (+daląí tlumící pouzdra na ramenech), gumy na stabíku a kotouče, desky pakny (v rámci zdevastovaných zadních brzd), ale ten zadek bořád nějak drnčí. Hlavně při pomalejąí jízdě přes hrboly. Takový jakoby plechový, drnčivý zvuk. Poradí někdo, kde hledat jeątě příčinu? Díkec

VeBe 97, X16XEL
riwal
Friday 06 May 2005 - 17:32:36
Host
Výfuk - zkontroluj ho jestli neni něco urezlýho a jestli nemlátí do spodku.
Koka
Sunday 08 May 2005 - 13:11:16
Host
Výfuk to není, kontroloval. De to hodně slyąet při pomalé jízdě po hrbolech, jak otevřu okno, je to jak mlácení lopatou do kovové trubky. Jde to vyvolat i poměrně slabým kopnutím zezadu do pneumatiky. Jen co to opravdu dělá, to nechápu. Jde to jakokdyľ přímo ze středu kola, ale těľko říct, ąpatně se to lokalizuje.
Red_Dwarf
Sunday 08 May 2005 - 15:05:09
Host
A nemůľou to být třeba silentbloky.I kdyľ ty mně dělaly zvuk,jako kdyľ něco vrľe.
aaa
Sunday 08 May 2005 - 16:19:07
Host
koukal jsi,zda se ti nad výfukem neuvolnil ten krycí plech co chytá teplo?Mě to dělalo podobnej zvuk..
Koka
Sunday 08 May 2005 - 19:13:14
Host
No nevím, můľu kuknout na ten plech. kryt (esli najdu), ale spíą to jde jako kdyľ z kola. Jak do toho kopnu, auto se skoro nehne, jen to kolo. A více to dělalevá levá strana neľ pravá.
Lasky
Monday 09 May 2005 - 07:20:26
Host
A co ty krycí plechy za brzdama?????!!!!!!
Yper
Monday 09 May 2005 - 08:37:54
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Red_Dwarf: ..přece psal, ľe silenty vyměnil!
jj, zadní náprava je sviňa! Celkem je tam 12 silentbloků a 2 kuláky.
Abych pravdu řekl, tak se mi děje něco podobného. Ten můj zvuk je z prav. zadku. Takové jakoby "kvakva". Prostříkal jsem to sprejem na gumu a uľ to skoro neni slyąet. Kdyľ chytnu za hagusy na střeąe a zalomcji s autem do strany, tak se to také někdy ozve. Kdyľ vezu 100 kg. tchyni, která sedí vzadu, tak to zmizne. Někdy mám dojem, zda to nedělá spíą pruľina a horní miska s gumou, kde je uloľen tlumič.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Koka
Friday 13 May 2005 - 15:05:00
Host
Pánové a dámy, tak po dlouhém laborovaní a buąení do kola na to doąel - byly to brzdový desky. Chybí mě tam taková ta přítlačná pruľina, co je zatlačená mezi čepy přidrľující desky a čelist. Bych nikdy neřek, ľe něco takového dokáľe nadělat takový randál. A vřele doporučuju Adop Car v Ostravě, kde udělaj komplet výměnu zadních brzd ze těľké peníze a nedaj tam vąechno, co má být a pak to stojí za ho...!
Přesto díky za rady...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3248 sec,0.2724 z toho dotazů.