• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
alu kola - rýhy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rob
Friday 06 May 2005 - 00:05:48
Host
Zdravím, nemáte někdo zkuąenosti, jak opravit, teda spíą zaretuąovat odřeniny/poměrně hluboké/ na alu kolech? Díky
Yper
Friday 06 May 2005 - 13:29:45
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Zaretuąovat se dají i speciálním tmelem na hliník - je dvousloľkový a jednou jsem ho viděl v OBI či Baumaxu. Kaľdopádně se to musí pořádně obrousit a ihned zalepit a pak zbrousit a pak nastříkat - pokud jsou kola stříkaná a pokud nejsou, tak to musíą udělat stejně, protoľe jinak je to vidět - tmel je tmavąí. Před stříkáním je dobré kolo opískovat jemným písken (alespoň jednou pouľitý) a tlakem tak do 5ti Atm. Vím to, protoľe malou pískovačku mám a jednou jsem něco takového dělal. Nejhůř se ale pískují a následně stříkají kola "Louko»áky". Ty jsou sice nejhezčí na vzhled, ale nejhorąí na údrľbu a případné opravy.
Opravit se dají také - kaľdý ąkrábanec se musí sólo zaletovat hliníkovou pájkou (ale jen dobrý svářeč a hlavně hodně trpělivý) a pak na velkém soustruhu opravovanou hranu stočit do hladka a zase nastříkat.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Friday 06 May 2005 - 13:38:58
Host
ja to mam taky ohrably ale uz to radsi neresim ...
Coffey
Friday 06 May 2005 - 16:15:19
Host
Párkrát jsem auto pujčil známejm a vľdycky mi to ohoblovali... taky to neresim....
JaFa
Friday 06 May 2005 - 18:38:13
Host
Taky jsem tyhle drobnosti přestal řeąit.... Takovým věcem se prostě nevyhneą! Dokud poznám, ľe je to hliníkáč, tak to ani řeąit nebudu. Aľ to bude moc, nechám je opískovat a nakomaxitovat do nějaké extrémní (třeba reflexní ľluté ....vypadá moc pěkně) barvy. Bratr to tak provedl (ne Opel) a vyąlo ho to celé na 2tis. _rendek
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2227 sec,0.1801 z toho dotazů.