• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nové klíčky
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Friday 06 May 2005 - 13:51:42
Host
vąude kde sis koupil nový auto ti řeknou kódy
Yper
Friday 06 May 2005 - 14:05:16
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Maca: v tomhle případě bych to řeąil tak, ľe bych koupil jen klíč s imobilizérem, protoľe mi bude slouľit jen jako náhradní. U náhradního nepotřebuji dálkáč k centrálu, protoľe v případě nouze s ním jak odemknu, tak i zamknu a i spustím alarm (po dvojím mechanickém zamknutí).
Kdyľ koupíą 3in1 (klíč, dákláč, imobilizér) který je drahý, tak ve skutečnosti ho po dobu vlastnictví auta moľná ani nevyuľijeą. Je to jen na tobě.
Za 1400 Ká za uąetřený dákláč bych si raději koupil loketní opěrku a jeątě by mi zbylo.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Maca
Wednesday 11 May 2005 - 09:11:24
Host
Zdravím a díky vąem za názory. Nakonec to vąechno dopadlo nad očekávání dobře, o víkendu se mi čirou náhodou podařilo objevit synovu tajnou schránku, ve které se klíč nalézal. Aľ přístě budete někdo v podobné situaci, zkontrolujte bábovičky, kyblíčky a hlavně konvičky a ostatní udělátka na písek:p Přístě hlavně umístit pečlivě vąechny důleľité věci nad rovinu dosaľitelnosti potomků.

2 Yper: o loketní opěrce jsem uľ uvaľoval, no a teď kdyľ sem tak uąetřil, bych ji mohl i pořídít, máą nějaký typ kde a za kolik? Nedávno to tu někde nabízel, ale za 2kKč.
riwal
Wednesday 11 May 2005 - 09:18:27
Host
Odkaz tady maj druhovýrobu a stojí asi 1200,- i s poątovnym. Je trochu vyąąí neľ origoą, ale je skvělá. Musíą tam zavolat - nemaj e-shop a oni to poąlou na dobírku.
Yper
Wednesday 11 May 2005 - 09:32:56
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Chtěl jsem tě odkázat na tyhle stránky, ale Riwi byl rychlejąí - on si ji kupoval právě tam a je s ní spokojen a já si ji tam chci podle něj také objednat.
Instalace je jednoduchá.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Wednesday 11 May 2005 - 09:41:41
Host
Můľu poslat fotky.
Anonymní
Wednesday 11 May 2005 - 11:02:06
Host
Ahoj, mám Opel Vectra B 1,6 16V, r.v.96. Mám od auta jeden klíč na kolik by přiąel daląí. Má utoho zvláą» centrál a nefunguje nevím jestli je původní od Opela. D8l nevýte někdo na kolik výjde nový displey na palubní počítač. Díky
hnatik
Wednesday 11 May 2005 - 12:06:04
Host
Riwal: pls, mohl bys mi poslat ty fotky ? Díky moc.
Email
Anonymní
Wednesday 11 May 2005 - 13:09:30
Host
Já jsem se ptal na podobný problém v Ústí nad Labem: za cca 1.200,- Kč nový klíček s imobilizérem a k tomu programování cca 400,- Kč....přes kamaráda bych měl vąe za 1.200,- Kč..takľe servisi jsou pěkní zloději...navíc mi to v UL nakonec neudělali - klíč mi dovezli, ale ľe prý nejde přeprogramovat, protoľe na autě dovezeném z Německa asi prý byla vyměněná řídící jednotka....ale jakto , ľe původní originál klíč funguje????
Maca
Wednesday 11 May 2005 - 13:26:58
Host
2 Rival: MAs li foto, muzes zaslat (martin.cerny@centrum.cz). Delaji jen jeden typ, nebo i nejaky ruzny typy a vychytavky?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3117 sec,0.2554 z toho dotazů.