• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rozměr pneumatik
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
dada
Tuesday 12 October 2004 - 19:01:16
Host
mám dotázek, potřebuji zimní gumy a mám nabídku na skoro nové i s disky za babku ale jsou 195/65/15 a na astřeg kombi mám 195/60/15 vadí kdyľ tam dám větąí??
klubo
Tuesday 12 October 2004 - 19:18:26
Host
No sou asi o 2cm větąí, podvozek máą tím pádem vyąąí o 1cm, nevypadá to nic moc a taky se ti prodlouľí převodovka. Jestli hodně jezdíą tak bych si nechal nastavit tachometr. Já osobně bych je tam nedal, ale to je můj subjektivní názor.
riwal
Tuesday 12 October 2004 - 19:59:47
Host
To je rozměr na VeBe a Astra bude vypadat jako traktor. Ale tady máą odkaz na přepočet rozměrů gum a máą tam i procenta jak kecá tacháč. Odkaz
dada
Tuesday 12 October 2004 - 21:36:38
Host
díky, asi se na to vyignoruju a seľenu ty 60ky ale jsou mrcha drahý, 7tis za gumy ...... blééé
klubo
Tuesday 12 October 2004 - 22:25:46
Host
taky budu kupovat, asi SAVA Eskimo za 1704/ks
riwal
Wednesday 13 October 2004 - 07:03:19
Host
Jo Savičky jsou dobrý, můľu potvrdit, krásně měkký, ale díky tomu maj niľąí kilometrovku, ale seděj dobře. Teď mám na VeBe zimáky Bridgestone a to je chu»ovka - fakt libový.
klubo
Wednesday 13 October 2004 - 08:42:11
Host
Takľe myslíą ľe savy sou lepąí neľ barum polarisy II? Já se právě rozmějąlim a servisman mi řikal ľe savy sou lepąí, ľe barumky sou moc tvrdý...
riwal
Wednesday 13 October 2004 - 08:55:32
Host
Je to tak. PolarisII dýl vydrľej, ale eskymáci jsou opravdu lepąí, maj dobrě řeąený lamely, takľe z nich dobře vypydává sníh a díky měkkosi maj ipři hodně nízkejch teplotách dobrou přilnavost. Moľná dneska uľ díky silikám atd. tu trvanlivost zvýąili, kdo ví. Ale stejně je pravdou, ľe zimáky by se měly po dvou sezonách měnit, protoľe ztrácej svý vlastnosti. Asi moc lidí to nedělá, ale je to tak.
klubo
Wednesday 13 October 2004 - 09:40:15
Host
No já kdyľ kupuju gumy, tak na dvě sezony, takľe to snad bude OK. Koupim si teda eskimo
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1347 sec,0.1060 z toho dotazů.