• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
koupit?
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Happy
Sunday 01 May 2005 - 19:31:34
Host
tak jsem si vąimnul, ľe se tu rozpotala mnou vyvolaná debata o kilometrech. Tady ale nejde jenom o kilometry, ale o danou cenu při daných kilometrech. Já mít takové auto a chtěl bych ho prodat, tak je mi jasné, ľe cena nebude 350 tisíc, to ani boha, ale nebude ani 205, to a» se na mě nikdo nezlobí. Buďto tam není vąechno koąér, nebo je prodávající blázen. To auto má nebo by podle kilometrů mělo hodnotu 250. O to mi ąlo, ale osobně bych to bral, pokud je to tak a olízl bych vąech 10. Nejjednoduąąí je - zajeď si s tím na STK, a» ti nezávazně nechají zkontrolovat řízení, čepy, tlumiče, nápravy, podvozek a brzdy. Tam se pozná opravdu hodně. Udělal jsem to tak taky.
Happy
Sunday 01 May 2005 - 19:36:59
Host
a to co píąe Jura - podívat se na výrobní čísla, jak vypadá interiér, jak jsou oąoupané pedály - v 40 nesmí být vůbec. Jak je oąoupaný volant, jak je na tom tapecírunk. Jak lícují plechy na karoserii a jak lehce nebo ztuha se zavírají dveře a o kolik se ličí vůle v klikách při otevírání dveří ...tím poznáą jestli jezdil 80x500km nebo 800x50km nebo 8000x5km. Pro auto je lepąí kdyľ jezdí deląí cesty najednou neľ hodněkrát mále ątreky.
klubo
Sunday 01 May 2005 - 20:56:07
Host
a» se na mě nikdo nezlobí ale 205 za rv 99 neni zase tak extra cena, je to 6 let starý! cena odpovídá tabulkám
mates
Monday 02 May 2005 - 12:49:16
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
A hlavně je to automat - proto moľná ta cena, toho se lidi bojej, i kdyľ nevím proč. Měl jsem 4 roky Vectru A V6 v automatu a uľ bych nikdy nechtěl kvedlačku. Jinak skutečně najeté km na autě - věčné téma. &|

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
jari
Monday 02 May 2005 - 20:31:33
Host
Tak koukám,jak se nám to téma rozvinulo.Co sem viděl,tak servisní kníľka vypadá "neprůstřelně" :koupeno v ČR,pravidelně servisováno,vypadá fakt věrohodně,prý s tím jezdila paní podnikatelová/proto ty kilometry/,co mám informace,tak se lidi fakt automatu bojí,jinak by cena byla prý o nějaký desetitisíc vyąąí.Ale děkuji za vąechny informace a upozornění a dám vědět v čem byl háček nebo jestli jsem měl ątěstí /bych se ale divil / &|
klubo
Monday 02 May 2005 - 20:38:12
Host
dojeď si do toho servisu kde měli dělat záznamy do servisky a řekni a» ti vyjedou historii servisu at víą co se na tom dělalo
jari
Monday 02 May 2005 - 21:44:34
Host
To by neměl být problém.protoľe prodávající oplíka nabízí přes bazar,který je součástí prodejny,která to auto prodala a dělala na něm servis
happy
Monday 02 May 2005 - 22:10:31
Host
Jari, tak ti přeji ą»astnou ruku a pokud se ti to bude zdát dobré, tak přeji hodně bez problémů najetých kilometrů. A pokud je to auto v takovém stavu jak říkáą, tak bych se toho nebál. Hlavně chladnou hlavu, hlavně chladnou hlavu.
jari
Friday 06 May 2005 - 23:47:44
Host
Tak je dokonáno,uľ ho mám doma a je to paráda.Automat je super a motor jeątě lepąí.Díky za psychickou podporu.
Jirka
Friday 06 May 2005 - 23:54:04
Host
Nebylo to auto na prodej v Opel-Morava. Kdyľ jsem ho tam viděl a prohlíľel, bylo uľ zamluvený. Vzhledově supr a celkem interiér dost zachovalý.
Jak říkám, byla uľ zamluvená.
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2191 sec,0.1739 z toho dotazů.