• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
radio CDR 2005
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Maros
Saturday 30 April 2005 - 11:26:41
Host
zdravim mam v aute opel corsa zabudovane radio CDR 2005. nezobrazuje mi ale udaje z radia na display ktory sa nachadza v hore v strednom panely. Na tom display mi ukazuje iba čas,datum a vonkajsiu teplotu. Ako tak prepnem udaje z radia aby mi ich zobrazilo na tom display???
Poradte mi vopred dakujem!

Email
Anonymní
Saturday 30 April 2005 - 12:25:49
Host
zdravim mam v aute opel corsa zabudovane radio CDR 2005. nezobrazuje mi ale udaje z radia na display ktory sa nachadza v hore v strednom panely. Na tom display mi ukazuje iba čas,datum a vonkajsiu teplotu. Ako prepnem udaje z radia aby mi ich zobrazilo na tom display???
Poradte mi vopred dakujem!

Email
pr»ka
Saturday 30 April 2005 - 13:04:31
Host
Vypni rádio,vypni zapalování,zapni zapalování aľ se roľnou kontrolky,zmáčkni najedno zapnutí rádia a předvolby 4+6 a drľ do pípnutí mělo by se ti změnit řádkování displeje.Pokud to nepomůľe vąechno opakuj, ale předvolby 3+5,kdyľ tak napią
pr»ka
Saturday 30 April 2005 - 13:07:26
Host
Co tam máą za typ rádia a přesný název
pr»ka
Saturday 30 April 2005 - 19:16:54
Host
Maros, mejla jsem dostal,vidím to na problém komunikace rádia s displejem.Buď je něco ąpatného v rádiu a nebo na cestě mezi rádiem a displejem.Nutno vyndat a nějaký odborník proměrit a nebo do Opla jestli nenajdou nějakou chybu v těch řídících sračkách,třeba to jde nějak aktivovat,ale to opravdu nevím,nemusíą jim to tam hned dávat jenom se informuj o moľnostech,chtělo by to prostě zjistit jestli tato věc se dá přes TECH2 aktivovat,jestli ne ,tak ąikulu který to prověří a řekne verdikt
Anonymní
Saturday 30 April 2005 - 22:56:42
Host
ok vdaka! dam to preverit do servisu opel...
Anonymní
Monday 02 May 2005 - 00:01:54
Host
Mám přesně ten stejný problém a byl jsem i v servisu.proměřil to a mám se objednat je to asi na deląí dobu Milan
Anonymní
Monday 02 May 2005 - 13:14:29
Host
ok daj potom ediet na fore ako si dopadol...
Anonymní
Monday 02 May 2005 - 22:26:12
Host
maros pokud zjistíą závadu toho displaye dej vědět
Anonymní
Sunday 08 May 2005 - 13:26:51
Host
pozri v navode od radia resp. od auta v prirucke...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2239 sec,0.1952 z toho dotazů.