• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výfuk.katalyzátor
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
bubu
Monday 11 October 2004 - 10:06:00
Host
Ahoj,kdyľ sundám z výfuku katalyzátor,bude to mít nějaký vliv na chod motoru? (výkon,spotřeba,atd..) Dik..
riwal
Monday 11 October 2004 - 10:24:18
Host
Kat je jediné vylepąení vozu, které sniľuje výkon a zvyąuje spotřebu - tolik staré rčení. Ale výfuky jsou dnes dělané tak aby motor měl optimální protitlak a tudíą se počítá i s katem. U některých motorů odstranění katu prokazatelně zvýąí výkon i sníľí spotřebu, ale u některých to můľe mít opačný efekt. Vejfukáři tvrdí, ľe pokud jde o turbo motor - kat ven. Turbo samo zajią»uje dostatečný protitlak. Asi se nespleteą kdyľ vyndáą kat u motoru starąí koncepce, protoľe s nejvyąąí pravděpodobností na kat jeątě nebyl konstruován a kat k němu byl dodáván aľ později. U nových motorů bych byl obezřetnějąí a rozhodně bych to konzultoval s nějakým odborníkem.
bubu
Monday 11 October 2004 - 14:37:49
Host
no,je to 18.16V X18XE
riwal
Monday 11 October 2004 - 14:41:22
Host
No tam bych to bez katu nezkouąel, jedině, ľe bys vyměnil celej fuk za laděnej spočítanej bez katu a to počítej tak 20k.
NIO
Monday 11 October 2004 - 20:50:24
Host
tam jeste neni lamb)a(da jak rikal jeden nas klient za katem tak to klidne muzes zkusit.
riwal
Tuesday 12 October 2004 - 07:11:47
Host
No vidíą a radu si dostal - tak kat ven.
bubu
Tuesday 12 October 2004 - 11:40:50
Host
jo,lambda je před katem ,no zkusit,jak to zavařim bez katu,tak ho tam pak horkotěľko budu vracet,nevíte o někom kdo to u X18Xe nebo X20Xe zkusil?
Anonymous
Wednesday 13 October 2004 - 09:33:57
Host
Hih ... no já na základě vlastních zkuąeností - C20XE bych uľ kat nevyndaval ... za prvé efekt veąkerej ľádnej .... spíą bych tipnul zhorąení .... a za druhý pokud k tomu plánujeą NIOvu trubku místo zadního tlumiče nebo průchozí zadní tlumič (to mam já) tak to bude hrozně uřvaný .....
Anonymous
Wednesday 13 October 2004 - 09:35:51
Host
To předchozí jsem byl já - Bad
riwal
Wednesday 13 October 2004 - 09:58:52
Host
Pochopili jsme - nikdo jinej takhle laděnej fuk nemá
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1728 sec,0.1375 z toho dotazů.