• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výbava Vectra B 1999 2.0DTI 16V SPORT
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vaąman
Saturday 23 April 2005 - 11:31:23
Host
Ahoj Lidičky,
nevíte někdo v čem spočívá výbava SPORT u výąe uvedeného modelu?Nebo alespoň kde se to nechá vyčíst, třeba na netu?
Díky Vaąman
Aka
Saturday 23 April 2005 - 11:58:43
Host
Já jsem viděl u nás min. týden VeBe ve výbavě sport a měla fakt libový Opel kolečka...takový jsem jeątě neviděl (myslím ľe byla po pěti dvoupaprscích)...slint....
Vaąman
Saturday 23 April 2005 - 12:00:39
Host
Nebyla to ta moje??
KH?
Aka
Saturday 23 April 2005 - 12:04:32
Host
Nevím, viděl jsem jí v Neratovicích, byl to Caravan.
Anonymní
Saturday 23 April 2005 - 15:02:08
Host
mám verzi sport výbava kůľe digi klima -40mm sníľení steimetz alu 16 dti 16v 100 ps caravan prostě kromě navi a xenů plná palba
Happy
Saturday 23 April 2005 - 16:17:47
Host
SPORT 99 - X20XEV, sportovní filtr v boxu uľ od výroby- zjistil jsem, ľe uľ od výroby, motor bez seku*darniho přisávání, asi taky od výroby, 16" 205/55 origo od výroby. klima, dalkač, central, elektr zrcátka vyhřívaná, sedadla sníľena sportovní os výroby ,nedají se szvednout tak, jako u normální verze, interiér v barvě stříbrná-matná, to samé rukoje» páky a budíky orámované stříbrně, 4xairbag, nastavitelný volant, volant koľený tříramenný. podvozek sníľený o 60mm. V kůľi to teda nemám. Asi záleľí, co si kdo naporoučí nebo jaký je kus, kdyľ se to prodává.
Vaąman
Monday 25 April 2005 - 00:08:24
Host
Díky za informace,ąlo mi hlavně o úpravu podvozku(péra a tlumiče),to ostatní uľ mám prozkoumané.Kromě navigace mám vąe.Tak ľe sníľení o 40mm a co ty tlumiče?
Happy
Monday 25 April 2005 - 07:48:31
Host
ty ses ptal na tlumiče? Kde? Nikde to tu nevidím, a tlumiče nevím, bo to vypadá, ľe tam jsou nový.
Happy
Monday 25 April 2005 - 07:54:08
Host
2AKA: ta kola po pěti dvoupaprscích sedí, přesně taková se tam dávala. Kdyľ jsem je sundaval, tak jsem z druhé strany - vnitřní - objevil 2 nápisy: Ronal a vedle toho si za boha nemůľu vzpomenout jestli to by irmscher nebo steinmetz. Já si to pořád pletu. Ale Ronal a jeden z těch dvou tam je vyraľený. A na středové části je znak Opelu. Ale asi Ronal a Irmscher.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2846 sec,0.2212 z toho dotazů.