• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Váha vzduchu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vvdd
Thursday 21 April 2005 - 23:45:38
Host
Nevíte někdo, jestli pasuje váha vzduchu z VeBe X25XE do Omegy B X30XE?
Nomike
Friday 22 April 2005 - 16:40:04
Host
Můj dvorní mechanik k tomu přistupuje tak, ľe kdyľ pasuje konektor, tak ano. V kaľdém případě, kdyľ jsem postupně dával různé váhy, kritérium byl konektor a pak aľ zda to funguje. Ty co nefungovaly byly fakt KO. Na posouzení fce měl metodu citlivého ucha a kontrolky motoru (popř. vyblikání chyb) - je to odborník. V kaľdém případě ze zkuąenosti nevěřím tomu, ľe by se hráli se speciální váhou jen pro tento motor a jeątě jí dali stejný konektor, aby klamali tělem. Někdo, kdo má přístup k SW s náhradními díly, by to jistě potvrdil. Má rada "jdi do toho" není příliľ kvalifikovaná, ale pokud nikdo nenapíąe nic lepąího, můľeą se ní řídit. Pokud ta váha nebude fungovat, nebude to jejími parametry, ale tím, ľe je taky ąpatná.
klubo
Friday 22 April 2005 - 20:44:18
Host
měla by tam jít váha 0280217503 nebo 0280217519 (čísla BOSCH co jsou vyraľeny přímo na těle váhy) obě sou určeny jak pro X25XE tak pro X30XE, čísla opel jsou 836576 resp 836580 a ceny jsou 11300 resp 8860 u opel dealerů. Pokud bude pasovat svorkovnice tak lze prohazovat váhy mezi motory X25XE a X30XE......
[ Upraveno Pá dub 22 2005, 08:46 ]
vvdd
Friday 22 April 2005 - 22:05:10
Host
Kluci dík moc, chtěl bych si tu váhu prohodit se ąvárou a testovat.
Teď jeątě popis závady. Jednou si takhle jedu, jenom to ąmrdlám tak 2000ot. a najednou to zacukalo, rozsvítila se kontrolka diagnostiky a zase se to chytlo, kontrolka zhasla a zas to jelo normálně aľ po zbytek cesty. Za dva dny znovu, pak za tejden to samý. Zajel jsem za kámoąem na diagnostiku, ten přečet něco jako snímač mnoľství vzduchu - přílią vysoký signál.. - přesně si to nepamatuju. Tak to smáznul z paměti. Daląí den mi to chcíplo tak na 10 vteřin při 90km/h na magistrále, rozsvítila se kontrolka, zas to chytlo, zhasla kontrolka a od tý doby dobrý. Myslím si, ľe ECU je v nouzovym reľimu a ľe teď jezdím "bez váhy". Ztrátu výkonu nepozoruju, ale u třílitra se ztráta třebas 30ti koní přehlídne jedna dvě, kor kdyľ se to moc nehoní. Máte stejnej názor, nebo se mýlím?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2469 sec,0.2183 z toho dotazů.