• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prosím poraďte-obal ovladače dálky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Oskar
Thursday 21 April 2005 - 06:10:56
Host
Zdravím vąechny, potřeboval bych prosím poradit kde sehnat. Mám ovladač k VB (r.v.97) přívěsek na klíče tzv. vejce. Spadl mi a praskl (jiľ jsem koupil s autem nalomený). Střeva jsou dobrý ,auto funguje jak má. Potřeboval bych někde sehnat jen "obal" toho ovlkadače do kterého bych mohl přehodit funkční "střeva". Nechce se mi kůli tomu kupovat nový ovladač komplet. Děkuji za kaľdý typ. Jsem z Liberce. Oskar.
klubo
Thursday 21 April 2005 - 10:01:10
Host
tak sem koukal a samotný obal se nový koupit nedá a celá dálka stojí cca 1300, zkus se teda poptat po vrakáčích...třeba Odkaz
riwal
Thursday 21 April 2005 - 10:41:58
Host
Myslim, ľe jediná ąance je sehnat někoho kdo ho má nefunkční a věnoval by ho, takovejch lidí je dost, protoľe dálky dost odcházej. Na vrakáči bych to moc neviděl.
Jinak jak píąe klubo, podle servisu 1300-2000 a 500,- za přidání nový dálky do řj. přes Tech2.
Anonymní
Thursday 21 April 2005 - 10:58:07
Host
Chlapi, neválí se vám doma nefunkční dálkáč na VB (přívěsek-vajíčko)?????? Jde mi jen o to pouzdro,střeva jsou funkční, ale obal (pouzdro) je v ...... Ď. Oskar
Anonymní
Friday 22 April 2005 - 19:02:35
Host
Oskare Napią mi e-mail nebo ICQ 298-854-682

Anonymní
Monday 25 April 2005 - 10:27:12
Host
Email
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1769 sec,0.1137 z toho dotazů.