• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problém s ventilátorem po výměně baterie u omega b mv6 automat r.v x30xe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Brejla Daniel
Thursday 26 October 2017 - 13:56:00 Citovat
Host
Dobrý den,poradí mi někdo prosím,po výměně nové baterie mi neustále svítí na displeji i po zamknutí auta venkovní teplota a stále běží všechny ventilátory.Měl jsem auto u elektrikář,neví čím by to mohlo být,jelikož se vybiji baterie,nainstaloval mi odpojovac.Děkuji Daniel
Anonymní
Thursday 26 October 2017 - 16:03:55 Citovat
Host
Takhle se chovala jedna astra G pokud se odpojilo čidlo teploty vody. Pokud se zapojilo a vymazaly se závady z řj tak to vše bylo ok.
A ještě by to mohl teoreticky být na okruhu klimaizace bezpečnostní prvek, který, pokud vyhodnotí vysoký tlak v okruhu, tak sepne všechny ventilátory aby se tlak snižíl.
Dej vědět jestli jsem se trefil, nebo to bylo něčím jiným.
Anonymní
Friday 27 October 2017 - 11:04:10 Citovat
Host
Ahoj,musim se domluvit s kamarádem,na diagnostice ale hledám vhodnou redukci na obd,je tam stary16Pin vstup
pod volantem u pojistek.Nevím jestli by to zvládla načíst a připojit se z Rj diagnostika s programem,kde je připojování Wi-fi nebo Blootu,aby se vymazaly chyby,popřípadě určila závada,nemůžu tu.redukci 16Pin na novou16Pin najit.Všude je redukce 10 Pin na 16Pin.Klimatizace je bez náplně už asi 8 let a vůbec ji nepoužívám.Děkuji a dám vědět.
Anonymní
Friday 27 October 2017 - 11:22:18 Citovat
Host
Omlouvám se Blueth
Anonymní
Friday 27 October 2017 - 19:17:48 Citovat
Host
Redukce? Proč? Pro jednou stačí z 16ti pinu vyvést 2 dráty do 10 pinu - na správné místo. Informací po netu se válí dost.
To, že je klima bez náplně nemusí znamenat, že tlakové čidlo na okruhu klimy nevypoví službu. To čidlo si jen může "myslet" že je tlak klimy vysoký.
Skoro bych se vsadil, že to bude čidlem teploty vody nebo tím klimaventilem. Jak vlastně vypadá kabeláž? Jednotlivé vodiče? Už jsem viděl mraky těchto aut s oddrolenou izolací vodičů. A ty se pak náhodně dotýkaly.
Anonymní
Tuesday 14 November 2017 - 15:49:06 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Takhle se chovala jedna astra G pokud se odpojilo čidlo teploty vody. Pokud se zapojilo a vymazaly se závady z řj tak to vše bylo ok.
A ještě by to mohl teoreticky být na okruhu klimaizace bezpečnostní prvek, který, pokud vyhodnotí vysoký tlak v okruhu, tak sepne všechny ventilátory aby se tlak snižíl.
Dej vědět jestli jsem se trefil, nebo to bylo něčím jiným.

Anonymní
Tuesday 14 November 2017 - 15:55:13 Citovat
Host
Ahoj,dnes mi udělali diagnostiku,píše regulacni rele klimatizace,prosím kde ho najdu,a také tlakový ventil klimatizace.Dík (problém s ventilátory)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1597 sec,0.1341 z toho dotazů.