• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opel meriva
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
bedřich
Saturday 14 October 2017 - 15:38:57 Citovat
Host
potrebuji poradi po zařati motoru na 85 az 90 c chcipne a uz nenastartuji az kdytz to vychladne tak to potom nastartuji za radu dekuji nevim co stim uz
Anonymní
Saturday 14 October 2017 - 17:09:27 Citovat
Host
čidlo kliky, čidlo vačky, čidlo teploty chladící kapaliny. Něco z toho to bude. Vyber si.
Anonymní
Saturday 14 October 2017 - 18:23:04 Citovat
Host
prosim te kde najdu ty ci
dla kliky a vacky chladici kaplaliny to neni i rele jsem skousel nove to nam napsala diagnostika diky za radu
Anonymní
Saturday 14 October 2017 - 18:37:24 Citovat
Host
Pokud nevím, nebo nedokážu najít čidlo kliky,vačky a teploty vody, tak to snad dám do servisu,ne?
Anonymní
Sunday 22 October 2017 - 09:41:16 Citovat
Host
cau kamo tak to ne ni ani jedno cidlo je to porad stejne jinak diky za radu
Anonymní
Sunday 22 October 2017 - 12:01:28 Citovat
Host
Viděl bych to na ř. jednotku motoru.
Anonymní
Sunday 22 October 2017 - 18:44:11 Citovat
Host
Tak hlavně by to chtělo dát na diagnostiku a nějak podrobněji to zkoumat. Z principu povahy věci je většinou na vině čidlo kliky, čidlo vačky, čidlo teploty chladící kapaliny. Pokud chci tomuto přijít na kloub, tak to nechám malinko zahřát a odpojím čidlo teploty vody (proto zahřát- abych to nastartoval) a vše od motoru kromě čidla (třeba) vačky. Tzn. čidlo kliky, lamda sondy, váhu, podtlakový srágory a nevim co ještě. Pokud i poté motor chcípne, tak to opravdu bude řj.
Ale jen tak mimochodem, kolik to na diagnostice ukazuje teplotu vody?
Anonymní
Sunday 22 October 2017 - 20:42:10 Citovat
Host
cau teplotu vody na diagnostice nevim ale psalo to rele čerpadla a to jsem vymenil a nic uz jsem to odvezl manikovi co se v tom vyzna tak jsem zjedav na co pride uz jsem dal dotoho 2500 kc za cidla tak u vydim dam ti potom vedet co a jak to dopadlo jinak moc diky za rady hlavne doufam ze to nebude řidici jednotka oprava stoji 8000 tis
Anonymní
Monday 23 October 2017 - 14:03:10 Citovat
Host
Ale noták, ŘJ se dá sehnat na vrakáči za pakatel...
Anonymní
Monday 23 October 2017 - 18:17:40 Citovat
Host
Za pakatel se dá sehnat z Ebay z Anglie. Tady na vrákáči většinou neví, co by za to chtěli.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1352 sec,0.1028 z toho dotazů.