• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna budíků Zafira A 1,8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 19:04:16 Citovat
Host
Zdravím
Potřebuji poradit s výměnou budíků,spíš s displayem na KM.Vyměnil jsem budíky,vše funguje jen stav KM je ten co jsem vyměnil např já mám najeto 145xxx km a po výměně jiných je 270xxxkm a zase jiné 195xxxkm,zakže km jsou už na zákl.desce budíků a né v řídící jednotce?jde to nějak udělat abych měl na jiných budích své KM?Ale zřejmě si ti káždý vyloží jako stočení KM?
Děkuji
Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 19:33:27 Citovat
Host
Běžná čínská diagnostika OP-com si s tím poradí. Dělám to běžně kvůli technický (posvěcení ujetých km) a kvůli pojišťovně (když mě někdo nabourá tak je lepší mít co nejméně km - vyšší hodnota vozu)
S řj. motoru to ovšem nemá vůbec nic společnýcho.
Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 20:05:46 Citovat
Host
aha,díky takže by mi to udělal kdokoliv,kdo má obyč.diagnostiku.to by neměl být problém,protože mám i TUV certifikát na ujeté KM,takže to jde,to je paráda,nechci jezdit s 270000km díky
Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 20:31:17 Citovat
Host
Nevím, jestli to udělá ten, kdo má jakoukoliv diagnostiku, ale ten, kdo má alespoň čínský klon OP-Comu, tak ano. Mimochodem na aukru je za necelou tisícovku.
Mimochodem, nějakej certifikát, nebo stav počítadla může být každýmu ukradenej. Je to tvá soukromá věc a pokud budeš chtít auto někdy prodat, tak si tam naťukej hodnotu 33 333 stříbrných stříkaček. Dokud budou lidi blbý a kupovat auta s minimem kilometrů za mrzký peníz, tak se budou tachometry přetáčet pořád.
Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 21:29:15 Citovat
Host
Já vim s těma přetočenýma tacho to je hrůza,ale jak to má člověk pořádně zjistit?četl a slyšel jak to poznat,ale dnes se člověk bojí koupit ojetinu a komu věřit?IKoupil jsem Zafiru A 1,8 92kw r.v. z německa ,najeto 145xxx ve vnitř auto vonělo pomalu novotou,nikde žádný rez,volant neohmataný,řadící páka pevná,,výfuk normál dle km,olej to nežere - najel jsem přes 1000km-nedolil jsem nic,sedačky pevné-neprosezené,brzd.pedály mírně ošoupané,prostě se mi zdálo na stav KM odpovídající,jen nešla klimatizace a pán se mnou jel a koupil nový klimakompresor a ještě přidal nové zimní 4pneu,zatím jsem spokojený
Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 21:39:25 Citovat
Host
Já Za A v plynu koupil když měla odhadem kolem 300tis. (tacho 130tis). Najel jsem 150tis a motor by KO. Vyměnil jsem ho za jiný (z bouračky, ale po totální generálce). Nyní najeto dalších 40tis. A dalších min 150-200 najedu. Všechny tyhle německý auta vydrží extrémní kilometrový nájezd- zpravidla mám 2-3 motory, každý s nájezdem min. 250tis na jednu karoserii.
Před Zafirou jsem měl F astru, kastle měla najeto přes 700tis.

Anonymní
Tuesday 06 September 2016 - 21:48:13 Citovat
Host
Tak to je slušný,co vím já tak zafiry 1,8 byly držáci tak já uvidím,auto nemám do práce jen na nákupy a sem tam nějaký výlet,odvoz apod.Moc za rok nenajedu,jen jsem jí koupil,protože už jsem zafu měl,ale 1,6-najeto 212000 a už to začalo,výfuk,servo čerpadlo,zap.lišta,nakonec ř.jednotka. jinak se dobře se řídí a na mojí výšku 190cm akorát ,je to pohodlný a prostorný mpv a abych řekl pravdu jiný Opel se mi vůbec nelíbí

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1700 sec,0.1267 z toho dotazů.